İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aroma Hosting & LinBilisim

• Konbuyu başlatan ocCroNéT
  • Başlangıç tarihi
O

ocCroNéT

Misafir
Arkadaşlar Bir Şey Almamanızı Tavsiye Ederim
Benim 2 Domainim Bunlar Tarafından Alındı
Fakat Sorduğumda "İhs" Şuan nsleri Yönlendirmiyor Dediler
Fakat 2 Haftayı Geçince Müşteriler Siteden Rahatsız Oldular
"İhs" İle İletişime Geçtim Sorduğumda İse
Merhaba,
Belirtmiş olduğunuz alan adları sahte kredi kartı ile işlem yapılarak tescil edilmiştir.Bu alan adları ile ilgili herhangi bir işlem gerçekleştirilemez.
İyi çalışmalar
Cevabı Geldi
Sonrada
Merhaba,
Yalnızca kullanıcı hesabındaki tüm domainlerin ücretini ödemeniz halinde işlem gerçekleştirilebilmektedir.
İyi çalışmalar
...
Merhaba,
Hesabın altında 13 alan adı bulunmaktadır.Hesabın açılabilmesi için 300 YTL havale ile ödemeniz gerekmektedir.
İyi çalışmalar
Şimdi Ben Ortada Kaldım 2 Domain İçin 1 Tanesi Bana Ait 1 Tanesi Başka Bir Tanıdığıma Ait..
Asla Acele Etmeyin Arkadaşlar Geç Olsun Öz Olsun Site Açılsın Diye Aceleye Getirdim..
Vaktinizi Aldıysam Özür Dilerim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hosting falan alında domain gibi hassas bir alışverişi neden bilmediğiniz yerlerden yapıyorsunuz ? Hadi artık godady, register vs. gibi uluslararası firmalarıda geçtim. kredi kartnızı yoktur paypal yoktur havale ile ödüyorsunuzdur. Fakat domaini turkticaret.net ten bile alıyor olsanız emin olun çok daha güvende olursunuz. Araştırmayada gerek isimler belli zaten...
Sana karşı yazmadım bunu dostum diğer arkadaşlar bir kaç dakika daha düşünsünler diye yazdım...Sanada geçmiş olsun umarım kurtarırsın diyeceğim ama zor görünüyor. Hoş, domainler önemliyse bence 300 ytl vermen mantıklı. Bu arada diğer domainler neymiş yaw güzelse biz alalım bari :p

O

ocCroNéT

Misafir
Ya şirket domaini 2 adet:S
occronet.com
erkam-teknik.com

aceleye getirdim
ihs.com.tr de üyeliği vardı bu kişilerin sitedede zati yazmışlar hosting bölümüne kendilerini
bende ok al dedim parasını verdm ama şmdi :S olmadı :( 13 domain varmış hesapta 300 ytl verince açlcakmış tek istiorum vermiolar:D hayırlısı:(

Cekhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linbilişimin sahibi benim ilkokul arkadaşımdır.. Böyle birşey yapacağını hiç sanmıyorum. eminmisn ihs bir yanlışlık yapmış olmasın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5