İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arsenal - FENERBAHÇE

X

Xman

Misafir
Bu starın spikerine gıcık oldum, maçın başından beri müstehcen müstehcen konuşuyor :D burada yazamam ayıp :D isteyene Pm atarım.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içime doğdu demiştim berabere kaldık :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peep fenere güven olmaz bu aralar hiç oynamıcan fenere sağı solu belli değil :D

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha ha yok yok Allahtan bilmem oynamayı. Çok özeiniyorum aslında oynayanlara ama bir türlü gimredim içine, neyseki arabayı,evi kurtardık :D

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dinamo kiev in uzatmalarda maçı portoya vermesi berbat oldu. Durumlar Arsenal 8 Porto 6 Kiev 5 Fener 2

Arsenal kievi yenmek zorunda olacak 11 puan işi garantileyecek. Hadi fener burda portoyu yenmeyi başardı diyelim olacak 5 puan. E porto hala 6 puan ve son maçında işi garantilemiş arsenal ile oynuyacak biz ise Dinamo kiev deplasmanında. Hiç iyi olmadı portonun kazanması.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahçe, porto ve dinamo kievi yenerse
ve arsenal portoya yenilmezse çıkarız :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
değişik bir maçmı desem ne desem

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadro ve oyun anlayışı ile durum iyi bile bence. Formsuz Alex ve Roberto Carlos , kaleye 40 metre geride oynatılan Semih. Sadece yana yada geriye pas atabilen Selçuk ve Maldonado. Gönderilmiş bir Aurelio ve sakat David.

Maldonado Selçuk ve Ali Bilgin hazır İngiltereye gitmişken hiç geri dönmeseler bir pastanede filan iş bulup çalışsalar daha verimli olurlar :)

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadro ve oyun anlayışı ile durum iyi bile bence. Formsuz Alex ve Roberto Carlos , kaleye 40 metre geride oynatılan Semih. Sadece yana yada geriye pas atabilen Selçuk ve Maldonado. Gönderilmiş bir Aurelio ve sakat David.

Maldonado Selçuk ve Ali Bilgin hazır İngiltereye gitmişken hiç geri dönmeseler bir pastanede filan iş bulup çalışsalar daha verimli olurlar :)

İşte maçın ve Yenerbahçe'nin özeti. Alkış ;)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
içimden beraberlik ve febnerin galibiyeti geçiyordu ki öyle oldu şimdi porto ve kiev i yenmemiz lazım Allah yardımcımız olsun

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bence selçuk çok iyi bir futbolcu ve Kemal i göndermeseydi Fenerbahçe şimdi onuda kullanabilirdi. ( Belkide gitmemiştir GS liyim çünkü tam bilmiyorum.) Bu arada Emre Belezoğlu ile Ali Bilgini Galatasaray'ın almasına imkan bırakmadığı içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Demekki Arsenal içinde 2-3 futbolcu olmadığı zaman maçlar kabus gibi geçiyor aynı FB gibi takımı sürüklüyen belli başlı oyuncular 2-3 tane diğerleride normal klasik futbolcular yani olsalarda olur olmasalarda olur.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerin oynadığı futbol çok kötüydü. İzlerken Strese girdim. Bunaldim.
Allah yöneticilerimize akıl fikir versin lucesku şampiyon yapar çeyrek final Oynar kovulur. Zico Çeyrek final oynar kovulur. Ama Skipbe Aragones gibi Adamlar el üstünde tutulur.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
size beraberlik diye dedim dimi :p fener alamaz maçı bu kesin arsenal yedek kadrosuyla geldi gerçi maçı izlemedim ama fabregas falanda varmış defansifmi oynadılar yoksa topmu çevirdiler :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5