İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ArtanSaat componenti - Açık kaynak

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam arkadaşlar,
Zamanında bir ödevim için yazdığım ve kullandığım artanSaat componentini dağıtmaya karar verdim. Açık kaynak kodlu olarak dağıttım yanı sıra içinde derlenmiş dll halide bulunmaktadır. Toolbox'a sağ tıklayıp choose items.. diyerek açılan pencerede browse butonuna tıklayarak dll'i içeri alabilirsiniz.
Zamanında hocamın bana kod hamalı demesine kızıp bu uygulamayı çok fazla kod kullanarak yazmaya çalışması üzerine oturup minimum kod kullanmaya çalışarak kodlamıştım. Gayette başarılı olduğuma inanıyorum hocam kodları görünce baya bir şaşırmıştı

Alttaki linkten edinebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/56388172/ArtanSaat.rar.html

Tan SEZER

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Rica ederim. Belki işinize yarar örneğin saat seçme olaylarında fln. bilgisayar kapatıcı yapmıştım zaman ayarlı zamanında onun için yazmıştım

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilgisayar kapatma programını okul zamanında bende yapmıştım.Benim işime yaramasada mutlaka birilerinin işine yarayacaktır.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet genelde programcılara verilen standart ödevlerden biridir oda :), onuda dağıtırım yakında incelersiniz hemde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5