İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arthemia Premium Temasından Bir Soru

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arthemia Premium Temasından Bir Soru [Sorun Çözülmüştür. :)]

Merhabalar, Arthemia Premiumda son eklenen mesajlarım en son sayfaya gidiyor, MySQL Sorgularını tema klasöründen DESC Yaptım ama sorun düzelmedi. Ben en son eklenen mesajın ilk sayfada gösterilmesini istiyorum (DESC yazdığımda anlamışsınızdır zaten :)) Bu konu ile alakalı olarak hangi dosyayı editlemem gerekiyor ? Yada ne yapmalıyım ?

şimdiden teşekkürler.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
index.php dosyasında;
<?php $page = (get_query_var(’paged’)) ? get_query_var(’paged’) : 1; query_posts(”cat=-9,-15&paged=$page&posts_per_page=2″); ?>
bu şekilde bir kod var.Bu koddaki -15 sayısını ben 1000 yaptım sanki 1000tane kategori varmıs gibi oldu.Kesin cozummu bu bilemicem ama ben bole yaptım :)

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
index.php dosyasında;

bu şekilde bir kod var.Bu koddaki -15 sayısını ben 1000 yaptım sanki 1000tane kategori varmıs gibi oldu.Kesin cozummu bu bilemicem ama ben bole yaptım :)

Tema Arthemia Premium, sorun aynı. bir değişiklik sözkonusu değil? Kodlarla epey oynadım ancak sorun düzelmedi. Beynim sulandı, aklıma çözüm gelmiyor :)

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tmm bende arthemia icin demiştim ew kullandıgım zaman boyle yapmıstım

İlginiz için teşekkürler.. Gözden birşey kaçıyor ama.. Diğer temayla karsilastarak bulacagim inşallah sorunu :)

İyi çalışmalar

Edit Sorun düşündüğüm gibiymiş, başarı ile çözülmüştür. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5