İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık ben de Wordpress'e geçtim, sizce nasıl temam?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Blogger'dan kurtuldum çok şükür, bir kaç gündür wordpressler uğraşıyorum ve yeni yeni öğreniyorum. Baya bi düzenleme yaptım hala da eksikleri var. Sizce temam nasıl olmuş? Gözünüze hoş gelmeyen bir yeri var mı? Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim..site: bolubeyi.net

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Blogger'dan kurtuldum çok şükür, bir kaç gündür wordpressler uğraşıyorum ve yeni yeni öğreniyorum. Baya bi düzenleme yaptım hala da eksikleri var. Sizce temam nasıl olmuş? Gözünüze hoş gelmeyen bir yeri var mı? Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim..site: bolubeyi.net

Selamlar;

Etiket bulutu eklentin oldukça hoş durmuş ancak facebook eklentin hiç hoş durmuyor tema sade ve hoş :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Selamlar;

Etiket bulutu eklentin oldukça hoş durmuş ancak facebook eklentin hiç hoş durmuyor tema sade ve hoş :)

Teşekkürler hocam, facebook eklentisinin büyük olmasından dolayı mı kötü duruyor? Aslında en son yaptığım paylaşımdan dolayı da pek hoş durmuyor ama düzelir o

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler hocam, facebook eklentisinin büyük olmasından dolayı mı kötü duruyor? Aslında en son yaptığım paylaşımdan dolayı da pek hoş durmuyor ama düzelir o

Evet ama sanırım yaptığınız son paylaşımla alakalı resimlerle alakalı yeni bir eklenti yüklenebilir ayrıca resimlerin aynı sayfada ortaya doğru büyüyerek açılması için :harika:

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Blogger'den vazgeçme nedenini merak ettim :) bende blogger hastasıyım wp süper ama.. sitenin güvenligini Saglayamamaktan korkuyorum kodlama bildigimizde yok... ı love you blogger:D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Blogger'den vazgeçme nedenini merak ettim :) bende blogger hastasıyım wp süper ama.. sitenin güvenligini Saglayamamaktan korkuyorum kodlama bildigimizde yok... ı love you blogger:D

Ben de çok seviyordum bloggerı, benim ilk göz ağrım:) Ama çok basit gelmeye başladı daha sonraları, doğru dürüst teması yok, indekslenme sorunu oluyordu vs vs... Wordpressi kesinlikle tavsiye ederim, bloggerdan sonra harika geldi bana:) Güvenlik konusunda da çok sıkıntı olmuyor, zaten internette de var kaynaklar nasıl güvenlik sağlayacağına dair..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5