İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ARTIK HERKES KENDİ ELEKTİRİĞİNİ KENDİSİ ÜRETEBİLECEK NASIL MI?..

kibarahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemize Hoş Geldiniz.Bu siteye nasıl ulaştığınızı biliriyorum.Googleye elektirik faturanızın borcunu öğrenmek için “Elektrik Faturasi Borç Sorgulama ” yazdınız ve siteme ulaştınız.Öncelikle şunu belirmek istiyorum ki bu makaleyle karşılaşmakla çok şanslısınız.Çünkü makalemde anlatacağım konu oldukça önemli ve sizi elektrik faturası ödemekten kurtaracak bilgiler arz ediyor.
Evet, biliyorum heyecanlısınız lütfen sabırla okumaya devam ediniz. Günümüzde hemen hemen her alanda elektriği kullanıyoruz değil mi? Lambamızı yakarken, Televizyonumuzu açarken, Buzdolabımızı çalıştırırken vs. her alanda elektrik artık hayatımızda olmazsa olmazlardan.
Gördüğünüz gibi elektrikten vaz geçemiyoruz. Ama gel gör ki gün geçtikçe artan zam oranları ve kabaran elektrik faturalarımız belimizi büküyor. Peki, o zaman ne yapacak? Cevap gayet açık KENDİ ELEKTRİĞİMİZİ KENDİMİZ ÜRETECEĞİZ. Neyle? Tabi ki Güneş Enerjisiyle yani Solar Enerji Sistemiyle.
Şimdi kafanıza bir takım soruların takıldığını görür gibiyim.

Çok pahalı olur mümkün değil?

Cevap:Bu sizin elinizde ister Güneş enerjisiyle Lambalarınızı yakın, isterseniz sadece Televizyonunuzu çalıştırabilecek bir Güneş Enerjisi düzeneğini kurun.

Sizce ben böyle bir düzeneği tek başıma yapabilir miyim?

Cevap:Elbette ki yapabilirsiniz. Afrika da ki insanların Güneş Enerjisini kullanarak nasıl yemek pişirebiliyorlarsa sizde Güneş Enerjisini kullanarak Televizyonunuzu çalıştırabilir veya hutta Lambalarınızı yakabilirsiniz.
Evet, gördüğünüz gibi Güneş Enerjisiyle elektrik üretmek ve elektrik faturanız dan tasarruf etmek mümkün.Tabi Güneş Enerjisiyle Elektrik üretmeyi bir makalede toplamam mümkün değil.Eğer ki gerçekten Güneş Enerjisinden Elektrik üretmeye kararlıysanız BURAYI TIKLAYINIZ.Tıkladığınız linkten tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Hoş Çakalın…

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5