İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık link aramaya son ! Kendi backlink ağınızı kurun

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhaba webmasterların hepsinin ortak bir sorunu var. Arama motorlarında bi yere gelebilmek. Çünkü arama motorlarında bir yere gelebilirse ziyaretçi çekebilir, müşteri bulabilir, projesi başarıya ulaşır, Reklam alır para kazanır. Bir sürü sebep mevcut. Arama motorlarında bi yere gelmenin en önemli kuralı ise backlink bulmak. Backlink bulmak da zor bi iş; bi sürü site dolaşmak lazım, insanlarla anlaşmak lazım. Anlaşsakda linkimi kaldırdı, sildi, sitesi gitti, yan yattı çamura battı bi sürü sebepten çoğu zaman backlinklerimiz harap oluyo. Güvenli yol satın almak ama gerçek amacımıza ulaşmak için çok fazla backlink satın almak lazım buna bütçe mi dayanır ?

Buna bir çözüm bulmak gerektiğine inandım ve yazılım yazdım. Yazılımı tüm webmaster dünyasının hizmetine sunuyorum. Artık backlink bulmak için dolaşmanız gerekmiyecek. Herşey otomatik olacak. Bir backlink networküne sahip olacaksınız ! :)

Scriptin hazırlanma ve yayınlanma amacı insanların kendi backlink değişim ağını kurması ve seo çalışmalarını daha kolay yapabilmesi için yazılmıştır. Ayrıca websiteleriniz için link istatislikleri tutmanızı sağlar Herkese faydalı olması açısından bedava olarak dağıtılmaktadır.

Sistemin tüm dosyaları açık kaynak olmakla birlikte functions.php dosyası şifrelenmiştir. Sistemin yazılmasında bulunan bazı kodlar benim telif haklarımda olduğu için böyle bir şey yapmayı uygun gördüm. Kodların kullanımı için hiçbir zaman ücret talep edilmeyecektir. Bu konuda garanti veriyorum. Aşağıdan demoyu görebilir ve indirebilirsiniz.

Demo : http://www.pyromus.com/backtr

Download : http://www.pyromus.com/pyromus-backlink-exchange-script-turkce.zip

Detaylar için devamını okuyunuz

-Gereksinimler

* PHP
* MySQL
* Curl
* Linux sunucu ( Cpanel tavsiye edilir )
* Ioncube Loader yüklenmiş bir sunucu olmalıdır (function.php şifrelenmiştir)
* Crontab
* register_globals ve output_buffering açık olmalıdır

-Sistem özellikleri

Yazılım üyelik tabanlı çalışmaktadır. Üye olan kişiler kendilerine ait birden fazla domain ekliyebilirler. Ekledikleri domainlerin keyword'lerini istedikleri zaman değiştirebilirler. Google tarafından kelime banlanmaması için 3 adet farklı
kelime ile indexlenmeleri mümkündür. Sitesinde yayınladığı ve sitelerinde yayınlanan linkleri görebilir, İstemediği linkleri durdurabilir yayından kaldırabilir. Sistem Gelecek PR tahmini yapabilir.

Admin panelinde Üyeleri, Websiteleri ve link değişimlerini elle yönetilebilir. Üyeler banlanabilir veya admin oluşturulabilir. Admin panelinden websitesi eklenebilir, website sahibi değiştirilebilir. Siteler ve üyelikler onaylanmadan yayına giremez. Link değişim db elle de güncellenebilir. Kendi sitenize yöneticiye özel karşılıksız link ekleyebilirsiniz. Dil dosyası özelliği mevcuttur. Google botun ziyaret etmediği siteleri otomatik olarak askıya alır. Diğer üyelerin boşa zarar görmesini engeller. Tam bir portal

Kısaca Link değişim sistemi için gereken tüm özellikler mevcuttur. Artık bir backlink değişim ağına sahip olabilirsiniz.

- Kurulum

* Dosyaları "Binary" formatında sunucuya yükleyin
* Veritabanı oluşturun
* ./temp klasörü ve function.php dosyasının nin chmod ayarını 777 yapın veya sunucunuza uygun yazılabilir moda getirin.
* http://www.pyromus.com/backlink-script.php adresinden serial alın
* config.php dosyasından mysql vertitabanı bilgilerini, kişisel site ayarlarını ve serial kodunu kaydedin.
* isteğe baglı olarak updbcron.php dosyasının adını değiştirin. Sunucunuzda crontab ayarları bölümüne girin. Her saat
başı veya 3 saatte bir (Sunucunuza bağlı olarak) aşagıdaki komutu çalıştırmasını sağlayın.

"curl http://sitenizinyolu/updbcron.php"

Böyle olduğu zaman yazılım otomatik olarak backlink veritabanındaki link değişimlerini güncelliyecektir. updbcron.php
dosyasının ismini değiştirdiyseniz komutta bulunan ismi de değiştiriniz.

* İlk kullanıcı adı "admin" ve şifre "admin" dir. bu bilgilerle giriş yapabilirsiniz.İlk girişte kişisel üye bilgilerini kendinize göre düzenleyiniz

Herşey bu kadar artık kullanmaya başlıyabilirsiniz. Sizinde Artık bir backlink değişim ağınız var. Seo yapmak için siz ve üyeleriniz link peşinde koşmayacaksınız. Herşey otomatik olacak.

Her türlü sorunuzda benimle [email protected] adresinden iletişim kurabilirsiniz

Teşekkürler