İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık sesli arama özelliği ile Chrome Beta yayında

Bluee_34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Google Chrome'da Android cihazlarınızda olduğu gibi sadece konuşarak arama yapmanız mümkün.

Google Chrome hızı ile olduğu kadar özellikleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Google, sürekli bu tarayıcıda yenilikler yapmaya devam ediyor. Sesli arama özelliği ‘Tamam Google’ Chrome’da artık tarayıcı özelliği olarak değil yerleşik bir özellik olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.Eğer son Chrome güncellemesini yaptıysanız, Google anasayfasından sesli olarak arama yapmanız mümkün. Google’ın anasayfası ile birlikte yeni sekme sayfasında da sesli arama yapmak mümkün olacak. Ayrıca bu özelliği bir zamanlayıcı ve hatırlatıcı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Bunun için Google.com’a giderek mikrofon simgesine tıklayın ve daha sonra “Enable Ok Google” tıklamanız yeterli.

Peki siz nasıl değerlendiriyorsunuz ? Benim işime yaramaz mı diyorsunuz ? Yoksa evet zaman kaybını gideririm. Okunuşu biliyorum ama yazamıyorum çok iyi olur ? Veya hangi saçmalıktan dolayı iyi/kötü diyorsunuz.. Cevap, eleştirilerinizi bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5