İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık Websitesi Kurmak Zorlaşıyor- Önemli Okuyun Bence

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas aldi atti bir haber ortaya bana mailden geldi dedi cikti kaynak gosterilmeden hic bir haber kale alinmamali

atilan tasin arkasindan gidilmemeli kuyuya :)

bu yuzden oncelikle kesin bir haber ciksin..

Benim fikrimde birsey olacak degil. Yabanci ulkeden alirsin gecer gider. Turkiyede 200 ytl olunca yabanci ulkede 10 ytl olacak.

Benim bildigim telekomda boyle birsey yapacagini sanmiyorum ttnette sonucta onlarin ttnet onlarin olunca internet kullanicilari onlara bakiyor

ne kadar fazla site acilirsa o kadar cok site gezilir ne kadar cok site gezilirse o kadar cok bw asilir ne kadar cok bw asilinca ttnet kazanir kapi gene dondu telekoma geldi..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir yasa çıkarsada iyi olur en azından sağlam hostingciler kalır ortada. çıkmasada pek birşey değişmez gibi görünüyor..

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas aldi atti bir haber ortaya bana mailden geldi dedi cikti kaynak gosterilmeden hic bir haber kale alinmamali

atilan tasin arkasindan gidilmemeli kuyuya :)

bu yuzden oncelikle kesin bir haber ciksin..

Benim fikrimde birsey olacak degil. Yabanci ulkeden alirsin gecer gider. Turkiyede 200 ytl olunca yabanci ulkede 10 ytl olacak.

Benim bildigim telekomda boyle birsey yapacagini sanmiyorum ttnette sonucta onlarin ttnet onlarin olunca internet kullanicilari onlara bakiyor

ne kadar fazla site acilirsa o kadar cok site gezilir ne kadar cok site gezilirse o kadar cok bw asilir ne kadar cok bw asilinca ttnet kazanir kapi gene dondu telekoma geldi..

+1 çok güzel söyledi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5