İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artist Adsense Yayıncısı :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sorun neki sitede ? Anlayamadım.. sizce ihlale giren ne var burada ? Defterinin dürülmesi için geri bildirim yaptığınız yer türkiye ' de ilk portal sistemlerini hazırlayan, konularında gerçektende herkesin takdir ettiği Boyut Yayıncılık sanırım.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tr de birşeyleri aşamadığımız sürece adsense yayınlamak tehlike arz ediyor.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Yasak değil, böyle kullanan PR6+ büyük (günlük 1 miyon+ sayfa gösterimli) siteler var.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yasaklar çok açık.
İçerik temiz olsun,
Reklam Sayısını aşma,
Zorunlu kılma tıklamayı..

Teşviği bile sildiler artık kızmıyorlar nerdeyse.Tabiki yapılmaması şart :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Orada sabit iframe, menubar şeklinde var.Sabit olmasınında bir zararı olacağını sanmıyorum.Bunun binlerce örneğide mevcut.Keşke bu tarz mesajlar, konular açılırken kural ihlali olan, yada olabilecek kısımda belirtilse.İnanın 10 kez gezdim siteyi, acaba farklı bir ihlalmi var diye.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiçbir şey olmayacak tek reklam var sitede ve onu sayfanın en sağına sabitlemiş.

(Bkz : Showtvnet.com ) ve onlarca tek reklam kullanan site.

defter dürülecek birşey yok..

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfa aşağıya indikçe ads reklamı da iniyor,bu yasak değilse ben bu şekilde günlük değil 10$ en az 100$ alırım sitemde ? yasak mı değil mi ?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sayfa aşağıya indikçe ads reklamı da iniyor,bu yasak değilse ben bu şekilde günlük değil 10$ en az 100$ alırım sitemde ? yasak mı değil mi ?
Sen adsense destek vermiyomuydun ?

teşvik yok.
tek reklam kullanmış. bu tip durumda insiyatif kullanılır.zaten adsense botları onu rapor etmez.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun yok, bu tür başlıklıkları dikkatli açılması gerekir, siteyi direk hedef durumuna getiriyor.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artist kelimesini görünce jölesi,saç kurutma makinesi ve adsense çekli foto bekliyordum fiyasko çıktı:)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
onunla bununla uğraşacağınıza kendi işinize baksanız ne olur ki ? normal kullanıcı olarak düşünüyorum reklamlar da bir sorun yok. adsense kullanan birisi olarak düşünüyorum yine bir sorun göremedim. Adwords ile reklam veren biri olarak düşünüyorum e yine birşey bulamadım ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onunla bununla uğraşacağınıza kendi işinize baksanız ne olur ki ? normal kullanıcı olarak düşünüyorum reklamlar da bir sorun yok. adsense kullanan birisi olarak düşünüyorum yine bir sorun göremedim. Adwords ile reklam veren biri olarak düşünüyorum e yine birşey bulamadım ?
Bir de benim açımdan düsün eksik kalmıs :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kimin için yasak kimin için değil google bile kesin bişey söyleyemez sizde google a ve reklam verenlere para kazandırın ellemesinler:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5