İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AS 3.0 Combobox Bir türlü çıkamadım işin içinden Yardım

gobrasoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhba. Benim yapmak istediğim AS 3.0 ile combobox içerisine xml veya txt dosyasından veri çağıracağım. Ve çağırdığım bu verilere link atayacağım. Daha yeni olduğum için bir site üzerinde çalısıyorum ve site 3 dil olacağı için bu comboboxu dil seçim menüsü olarak kullanacağım. Doğal olarak siteyi 3 dilde ayrı ayrı tasarlıyacağım bunun için comboboxun içindeki verilere link atamam lazım. Ve bunu as3 ile yapmam lazım. Çünkü siteye as3 ile başladım ve as2 kodları hata veriyor. Bunu yapabilmemin yolu nedir acaba . Şimdiden çok teşekkür ederim...

Aslında birkaç araştırma yaptım ve xml den veri çekmeyi başardım. Fakat bu çektiğim verilere url verme işini başaramadım. Kaynak dosyasını ekliyorum.

https://rapidshare.com/files/1270312482/Kaynak.rar

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5