İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aşk iki kişilik mi?

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ask tek kisiliktir..o bana asik oldu bende ona asik olmaliyim gibi bir durum olamaz..ozaman adi ask olmaz...

ve ask iki kisilik yasanir diyenlere ise; ozaman iki kisi olunmaz zaten iki ayri bedende tek ruh olunur...yani beden degildir bizi biz yapan ruhlarimizdir...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Aşk 3 kişiliktir, sen, sevdiğin kişi ve sevdiğin kişiyi üzen kişi... Aşık olduğun kişi gelir senin omzunda ağlar...

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aşk 3 kişiliktir, sen, sevdiğin kişi ve sevdiğin kişiyi üzen kişi... Aşık olduğun kişi gelir senin omzunda ağlar...

sevdigimin gozunden yas dokecek kisi olursa omzumda aglmasina firsat vermeden onu uzerim...ve sonrasinda omzumda aglamasina gerek kalmicak ve gogsume yaslanip uyuyacak bende onu izlicem...

fakat diger turlu ise senin dedigine bakilirsa..eger sen omzunda aglamasina izin veriyorsan o seni sevmiyordur sadece arkadasi olarak goruyordur ve onu uzen kisi ise onun sevgilisidir...

ask ne 2 kisilik ne 3...TEK Dir oda SEN sin...sen asik oldugun kisiye o da sana asik diyemi yoksa ben ona asigim oda bana asik olur diyemi asik oluosun?

yasanmasi bile tektir..sen kendinde yasarsiin once sonra ona aktarirsin...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Aşk kişiliksizdir!

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
sevdigimin gozunden yas dokecek kisi olursa omzumda aglmasina firsat vermeden onu uzerim...ve sonrasinda omzumda aglamasina gerek kalmicak ve gogsume yaslanip uyuyacak bende onu izlicem...

fakat diger turlu ise senin dedigine bakilirsa..eger sen omzunda aglamasina izin veriyorsan o seni sevmiyordur sadece arkadasi olarak goruyordur ve onu uzen kisi ise onun sevgilisidir...

ask ne 2 kisilik ne 3...TEK Dir oda SEN sin...sen asik oldugun kisiye o da sana asik diyemi yoksa ben ona asigim oda bana asik olur diyemi asik oluosun?

yasanmasi bile tektir..sen kendinde yasarsiin once sonra ona aktarirsin...

Aşk, görecedir ancak tek kişilik olmadığı kesindir.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Yara bende, derman onda... Deşmen benim yaram. Geceler derdimden uyuyamam...
Vay arkadaş. Serdar nerden açtın başlığı...

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
neye gore iki kisiliktir..bir aciklama sunmuyorsunuz sadece iki kisiliktir diyorsunuz..sevdigin ve sen olarak yasadiginiz icinmi 2 kisiliktir diyorsunuz..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Aşk için kişiliğe gerek yoktur ki, pek âla sigaranizada asik olabilirsiniz, blogunuza da, domaininize de.. Hoş, bazı aşklarda zaten 'kişilik' yoktur ya, sadece kişi vardir bi de o gittikten sonra ki 70'lik.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5