İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asker Rahat Hazırol :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,
10 Haziranda sülüsümü almaya gidiyorum sonra askerim, hayırlı teskereler dilemek istiyenleri bekliyorum konun altında yazabilir. Herkez'e bu gününe kadar yapatıkları yardımlardan dolayı teşekkür ediyorum. Vatan borcumu ödeyip geleceğim bekleyin beni :)

Giderken önerileri olanlar var ise seve seve dinlerim okurum

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Vay be,

Şimdiden geçmiş olsun kardeşim sana (yanlış anlama, tezkere dönüşü derler Geçmiş Olsun diye..), İnşallah sağ salim yapıp gelirsin.

Sanırım 3 tertip olarak gidiyorsun. Sıcak bir zamanda gidiyorsun, bir bakıma da iyidir. İki yaz, bir kış görürsün, tabii 15 ay yapacaksan :)

Gideceğin yer belli olduğunda açıklarsan sevinirim.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teşekkürler,
yanlış anlaşılacak bişe yok geçmiş olsun :) 2. tertipler gitti ben bir hafta gec gidiyorum. salı günü sülüsü aldıktan sonra 2 gün yol izni veriyorlar 15 ay 2 yaz görecez biraz kavrulcaz :) gideceğim yer belli olduğunda yazacagım teşekkür ediyorum dostum ;)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hayırlı teskereler alim;
tavsiyelerim...
herkesle arkadaşlık kurma dişlerini fırçala kendine iyi davran :) :)
:D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
oğlum arkadaşlık kurmazsam nasıl zaman gecircem ben kafayı tırlatırım :D 1 ay balıkesirde kalamadım kafa dengim yoktu diye :D

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güle güle git güle güle gel Alicim. Hayırlı yolcular dilerim. :D

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Çok insan göreceksin, birçoğu astsubay, uzman çavuş hatta bölük çavuşu yalaması.. Satışa gelmemek için efendiliğini koruman yeter.

İnşallah iyi bir yerde görev alırsın (Alay, Karargâh yazılıcığı gibi) da (ben gibi :p) hiç olmazsa bedenen rahat etmiş olursun.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güle güle git güle güle gel Alicim. Hayırlı yolcular dilerim. :D

Serdarım teşekkürler sana emanet sitelerim :=)

Çok insan göreceksin, birçoğu astsubay, uzman çavuş hatta bölük çavuşu yalaması.. Satışa gelmemek için efendiliğini koruman yeter.

İnşallah iyi bir yerde görev alırsın (Alay, Karargâh yazılıcığı gibi) da (ben gibi :p) hiç olmazsa bedenen rahat etmiş olursun.

Sivilde üstteğmenden yarbayına albayına cok tanıdım ama askeriyede torpil yok hiç işe yaramıyorlar :)
insallah yazıcı felan olursam rahat ederim bel fıtıgı var belimde sürünmek eyilip kalkmak bana göre değil

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
"Askeriyede torpil yok" dedin ya, bu lafına "hiç olmazsa" Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için katılamayacağım. :)

Bel fıtığın varsa bunu askerlik şubende belgelet (seni muayeneye sağlık ocağına gönderirler büyük ihtimal, eğer ufak/orta bir ilçedeysen), acemi/usta birliğinde de ilk gün revire çıkarak elindeki raporu göster, eğitim istirahatli olursun büyük ihtimal.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Askeriyede torpil yok" dedin ya, bu lafına "hiç olmazsa" Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için katılamayacağım. :)

Bel fıtığın varsa bunu askerlik şubende belgelet (seni muayeneye sağlık ocağına gönderirler büyük ihtimal, eğer ufak/orta bir ilçedeysen), acemi/usta birliğinde de ilk gün revire çıkarak elindeki raporu göster, eğitim istirahatli olursun büyük ihtimal.

deniz savunma istanbulda bir üstteğmen tanıdım var, denizle ilgili her hangi bir yere düşersen hallederiz dedi, hatla dalgıclık eğitimi de al kesin denizci olursun dedi ama almadık :)

Bel fıtığı ile ilgili bir çalışma yapmam lazım raporlarımı vs alıp :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Güle güle git güle güle gel.. Sırayla bu işler, bizi korurken uyuya kalma sakına :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Geçmiş olsun şimdiden Ali :)
Ben sanırım 1991 doğumlularla askerliğimi yapçam :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Az dayaklar :D

Hayırlı olsun diyorum, giderken ben de haber veririm :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Askeriyede dayak diye birşey kalmadı :)

Tabi alay komutanını sinirlendirirseniz başka :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5