İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Askeri lojmanda eroin zulası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hlm-bayrak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İstanbul’da düzenlenen bir operasyonda 175 kilo uyuşturucu ele geçirdi. Uyuşturucunun bir bölümü Halkalı'daki askeri lojmanlarda bir uzman çavuşun evinde bulundu.

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, Beylikdüzü’nde bir TIR’ı durdurdu. Polis ekipleri 7 kişiyi gözaltına aldı.
Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, takibe aldıkları bir TIR’a Silivri'de operasyon düzenledi. Aracın içerisinde yapılan aramada, narenciye yüküne gizlenmiş paketler halinde 155 kilogram eroin ele geçildi.
Olayla ilgili TIR sürücüsü ile Zonguldak'ta görevli bir astsubay ve İstanbul'da görevli bir uzman çavuşun da aralarında bulunduğu 8 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan uzman çavuşun Halkalı'daki evinde de 20 kilogram eroin ele geçirildi.
Uzman çavuşun, uyuşturucuyu şebekeden habersiz evine sakladığı öğrenildi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Haber yaziliirken kaynak verilse daha iyi olur.

X

Xman

Misafir
Bu tür haberlerin bu forumda paylaşılmasının amacı nedir? Hiç hoş değil bence, işi gücü bırakıp bunlaramı kafa yoracağız.

blackjack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Güncel Konular Haberler" başlığı altında paylaşılmış. Demek ki formata uygun. Hem bu kategori kullanılmayacaksa neden oluşturulsun.
Aranızda yeni sayılırım. Aile sıcaklığında oldugunu gördüm burda. isterim ki sevinçlerim, üzüntülerimi, başarılarım hepsini paylaşayım. Ve paylaşarak büyüyelim.. Herşeyi...
Ben paylaşınca bana da "Bize ne bundan" derseniz çok üzülürüm..
Bence yaşadığımız ülkeye dair bilgilerden haberdar olmayı yük olarak görmemeliyiz..
Paylaşım için teşekkürler..
Saygılarımla..

T

trgy

Misafir
Neden konu askeriye ile ilgili olunca özellikle askeriye vurgulanıyor. Sanki askeriye yaptırmış gibi haber yapılıyor.

Belediye çöpçüsü yapsa bu işi, çöpçü yaptı falan denilmez direk eroin ele geçirildi denir geçer haber ama şu günlerde inatla bu tarz haberler yapılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi