İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aslan'ı DELİRTECEK klip

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fenerbahçe taraftar grubu Antu dev derbi için bir klip hazırladı. Bu klip Galatasaraylılar'ı çok kızdıracak.

Galatasaraylı futbolculara 'Sözün bittiği yer: 8 Aralık Saat: 19:00 Kaderin seni bekliyor' mesajı verilen klipte, taraftara da mesaj var;

'Sadece takımına destek ol. Rakip yöneticilerin, taraftar ve sporcuların provokasyonuna alet olma. Küfür etme, ettirme. Sahaya yabancı madde atma, attırma. UNUTMA SEN FENERBAHÇELİSİN' deniyor.

Klip Url : http://www.youtube.com/watch?v=b_VxtEyTSn4

Kaynak : internethaber

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ali samiyendeki olaylı maçtan önceki kadıköydeki maçta sahaya yabancı madde yağmadımı:D paso küfür etmedilermi :D Hayır ben daha sonra tekrarını izlediğimde öyle görmüştümde. Lig tv montaj yapmamıştır herhalde:D
2 tarafta sürekli aynı şeyleri yapıyo sonra diğeri sütten çıkmış ak kaşık rolünü üstleniyo
Hep böyle oldu böyle olmaya devam edecek

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kızacak birşey yok çok güzel yapmışlar ve doğru yani.

Kaderden kaçılmaz :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ali samiyendeki olaylı maçtan önceki kadıköydeki maçta sahaya yabancı madde yağmadımı:D paso küfür etmedilermi :D Hayır ben daha sonra tekrarını izlediğimde öyle görmüştümde. Lig tv montaj yapmamıştır herhalde:D
2 tarafta sürekli aynı şeyleri yapıyo sonra diğeri sütten çıkmış ak kaşık rolünü üstleniyo
Hep böyle oldu böyle olmaya devam edecek

Elinin vicdanına koyda 3 çakmakla 3 ton suyu karşılaştırma..

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elinin vicdanına koyda 3 çakmakla 3 ton suyu karşılaştırma..

Ben ne fenerbahçeliyim n galatasaraylıyım ne beşiktaşlıyım.3 büyükelr diye tabir edilen takımlardan herahngibirinede en ufak bi sempatım yoktur:) Ben karşıyakalıyım. O yüzden dışardan görüneni yazıyorum :) Bana göre 2 olayın birbirinden farkı yoktu.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Abow. gitti vidyo. :p ben izledim 1 kere tempde varmıdır acaba. allahtan bi kaç kişi izledi :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kadıköyde yeterince tahrik,madde olcaktır.

İkinci döneme unutulunca da, samiyende verilen cevaplar ise bakın neler yapıyorlar diye hepsini ayaklandırcaktır.

2 Sene önce samiyende çiçekli karşılama ve ikinci döneminde ise kadıköyde pet şişe yağmuru vardır ki nasılsa son maç denilip herkes susmuştur.<isteyenlere resimleri vardır, takım kadıköyde maçtan önce ısınamıyor bile>

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Gerçekten çok saçma, sporu centilmenlik ve arkadaşlık ile bağdaştırmak varken, haçlı seferleri havası verilmiş.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçma olmuş bencede , gereksiz davranışlar ne anlam var ne birşey bende güzel birşey sanmıştım
Ancak gülüp geçerim ..
Ama güzel maç olcak valla :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fazla iddalı olmuş. Sonunda biraz toparlamaya çalışmışlar ama...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5