Asmakale.com | Benzersiz kalite | Mobil, paypal ve bankalar arası ödeme | Ne aradığını bilen siteler için.

As makale

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Aralık 2014
Mesajlar
4
Reaction score
0

300px-as-makale.png


AS MAKALE

gorsel1.pngyuzdeyuz.png
Nasıl Çalışır ?Yönetim paneliniz yeni siparişler oluşturabileceğiniz, geçerli ve eski projelerinizi yönetebileceğiniz, iş akışı hakkında bilgi alabileceğiniz eşsiz bir sayfadır. İhtiyacınız olan her işlemi kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlar.


index.pngOdsiM75.png
Sadece tek bir form doldurarak makale ihtiyacınız hakkında gereken tüm bilgileri bize iletin, makale konusunu, sayısını, yazarınızı ve teslim tarihi gibi bilgileri burada belirlersiniz. Ardından siparişiniz doğrulanır ve işleme alınır.


siparis.png
OdsiM75.pngProjeler sayfanızda makalelerinizin tamamlanma seviyelerini takip edebilir, size bırakılan bildirimlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca hazırlanan tüm makalelere buradan ulaşırsınız.


projeler.pngOdsiM75.pngKolaylıkla bütçe yönetimi yapabilmeniz için hazırlanan sayfamızdan.Tüm ödeme geçmişinizi görüntüleyip analiz edebilir, bekleyen faturalarınızı analiz edebilirsiniz.

faturaanasayfa.pngOdsiM75.png


Yazarlık Ücretleri

editorluk.pngÖdeme Yöntemleri


Mobil ödeme aplikasyonlarımız kurulum aşamasında olduğu için çok kısa bir süreliğine servis dışıdır, fakat ödemelerinizi tüm bankalardan havale ya da eft yoluyla yapabilir,Paypal ve PTT de kullanabilirsiniz.


odemeyontemleri.png


Bir Önceki Konumuzdan Bazı Referanslar


Tam istediği gibi r10 da bu kadar kaliteli bir makale yazdırmadım daha önce makaleler yazmak için yazılmış sıradan makalelerden değil.Özenerek ve doğru bilgi verme amacıyla yazılmış gerçek makaleler.Çok teşekkürler hocam.
Bluecity

10 Adet özgün makale yazdırıldı, hızlı teslimat yapıldı. En önemlisi sorularınıza anında yanıt veriyor ve müşteri ile süper ilgileniyor. Onlarca kişi ile çalıştım, en sonunda sizi buldum. İnşallah çalışmalarımız devam eder, teşekkürler :)
Fermayil

Arkadaşla çalışıldı oldukça ilgili ve konulara hakim, tavsiye ederim. Çalışmalarımız aylık olarak devam edecektir.

İstenilen makale sektör üzerine ve zor bir çalışma olmasına rağmen eksiksiz olarak zamanında teslim edildi.
|Marjinal


contacts.png
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst