İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

asp de reklam

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asp de oyun sitelerindeki oyun yuklenmedn once cıkan reklamı nasıl yapabilirim bi javası felan mı war yoksa asp ilede olabilirmi oluyosa nasıl olur java ise javası nerden bulunur ?

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndex.asp içinde iframe kullandığımızı düşünelim, oyunun linki tıkladığımızda oyun iframe içinde açılıyor, aşağıdaki sayfada iframe sayfamız, 20 saniye reklam gözükücek sonra oyun açılıcak. Hatam varsa kusura bakma, takıldığın yer olursa seslen, kolay gelsin.

PHP:
<!--#include file=baglanti.asp-->
<html>
<head>
<%
oyunun linki=Request.QueryString("oyunun linki")
%>
<meta http-equiv=refresh 
content="20; url=<%=rs("oyunun linki")%>">
<base target="iframe adı">
</head>
<body>
Reklamlar Buraya
</body>
</html>

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol ama bu herkesde iframe ilemi yapılıyo? iframesiz olanı warmı başka kod?

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iframe dışında başka bir yöntem bilmiyorum, olduğunuda sanmıyorum, yapılsa bile 3 ayrı sayfada oyuna ulaşılır, bu da ziyaretçi için pek hoş olmaz. İndex.asp'den oyunun linkini verirsin Reklam.asp açılır, Reklam.asp'yide Oyun.asp'ye yönlendirirsin, iframesiz yöntemi bu :) Varsa da dediğim gibi ben bilmiyorum. Eğer iframe konusunda sorun varsa yardımcı olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5