İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp hata Yonetim Panel Calısmıyor

Mystical__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemde Bütün Bölümler Calışıyor yonetim paneli Calışmıyor Lokalde Calışıyor Ftp calışmıyor.. Yardım Edicek Arkadaşlar Gerekli Lingleri Vericem.

ASP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazma izinlerini vermelisin , Database'in bulunduğu klasör ; yoksa database'e Plesk panelindeki dosya yöneticisinden izinlerinden tam denetim ver.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İzinlerden oldugunu sanmıyorum. Eğer öyle olsaydı normal sitede çalışmazdı. Ve tabi admin panelide ayrı bir klasördedir muhtemelen...

Eğer plesk panel kullanıyorsan Web Directories kısmına giriş yaptıktan sonra "Allow to use parent paths" yanındaki checkbox işraretle.

ASP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzinlerden oldugunu sanmıyorum. Eğer öyle olsaydı normal sitede çalışmazdı. Ve tabi admin panelide ayrı bir klasördedir muhtemelen...

Eğer plesk panel kullanıyorsan Web Directories kısmına giriş yaptıktan sonra "Allow to use parent paths" yanındaki checkbox işraretle.

Yönetim paneli yazma işlemleri yapar. ondan dolayı yazma izni vermeli. zaten okuma izni olduğundan site çalışır.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yönetim paneli yazma işlemleri yapar. ondan dolayı yazma izni vermeli. zaten okuma izni olduğundan site çalışır.

Sanki sitenin içeriğini biliyor gibi konuşmuşsun.
En basitinden sitedeki içeriklerin okundu sayısı bile artıyorsa bu yazma izninden olmadığının ispatıdır zaten.
Ayrıcada, üye girişi varsa, yorum ekleme hit ekleme oy verme gibi işlemler varsa yazma iznide var demektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5