İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASP ile Her Türlü Uygun Fiyatlı Scripler - En Uygun Haliyle

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle Site: unpoo.com
Demolar: unpoo.com/demo
Referanslar: unpoo.com/reference
MSN Adres: msn[at]unpoo.com
Bilgi Mail: info[at]unpoo.com / unpoomkt[at]gmail.com

ASP ile yazdığım bir çok eklenti script bulunmaktadır. Firma tanıtım, lite tanıtım satış, uydu sistemleri, wwf eklentileri, emlak, portal, lite portal, hosting, özel yönetim panelleri vb bir çok script bulacaksınız.

Daha tasarımda olan emlak, okul, belediye, e-ticaret, arkadaşlık gibi scriptlerde bulunmaktadır.

50YTL yede script var 500YTL yede. Bunların dışında istekleriniz olursa yapabiliriz.

Kullanılan dil ASP dir ve veri tabanı olarak MS Access, MsSQL, MySQL her türlü olur farketmez.

Aklıma gelenleri yazdım ve umarım yanlış bir şey yapmamışımdır. Eğer yönetici arkadaşlar flood saymazsa burada tek tek tanıtım da yapacağım soru ve sorunlarınızıda yanıtlayacağım.

Ayrıca scriptler üzerinde değişiklik yada tema değişikliği isterseniz onlarda yapılabilir. Satışını yapacağım her script için bir yıllık host hizmetini bedava vereceğim ve hostta gerekli tüm bileşenler yüklüdür. ( Şu an 53 bileşen mevcuttur. )

--- Edit ---
Unutmadan ekleyim arkadaşlar. Portallarda temel olarak wwf kullanılmıştır ve kodlarda da oynanma yapılmıştır ama forum kısmı hariç kalan kısımlar ve yönetim kısımları bana aittir. Genelde her isteyen forumda istediği için asp ye en ideal wwf ve bende onu ekledim.
Arıca demolarda açıklar olabilir satışta ve kurulumda bunları düzenliyoruz arkadaşlar. aynı konum r10 da da vardı.

Buradan da bakabilirsiniz. ama ben r10 a pek fazla giremiyorum haberiniz olsun buradan devam edersek daha iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5