İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp maillist ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sadece 1 kutucuk, üyelik olmadan mailini girecek isteyen ve her hafta bir - birkaç resim url si yollanacak mailine gibi bir mail grubu arıyorum. mail list diye aradım ama bulamadım. bildiğiniz böyle bir program var mı acaba?

A

ASUSHOST.COM

Misafir
www.aspindir.com 'da maillistlere bak. Unutmadan, bu maillerden mail attıkların rahatsız olursa abuse sayılır, ve hosting sağlayıcın ile başın derde girebilir.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bakayım..
nasıl oluyor bu olay? yani biryere şikayet mi ediyorlar? hosta ediyorlarsa hostu nereden bulacak sıradan ziyaretçi?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
önemsiz posta veya (örneğin horde de kara liste) ye bildirilmesi. burdan host ile host aracılığıyla işlem gerçekleşiyor. yani sen ve ziyaretçi değil.

A

ASUSHOST.COM

Misafir
Evet günde 800küsür (en az) spam şikayeti yapıyoruz, bir ip spam şikayeti yüzünden karalisteye girerse, o ip üzerindeki bütün siteler suçlu sayılıyor... toplu mail göndermek artık bu devirde güvenli değil, kendi üyelerin bile olsa...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
anladım sağolun. o halde riske girmeye gerek yok..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5