İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASP makale scripti..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
favorites kusura bakma ama bu pekde seo uyumlu gibide gelmedi.Acaba farkedemediğim bir yönümü var bunun ? Birde belirli bütçen varmı ? Ona göre en azından sağda solda denk gelirsek haber veririz

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bütçe scripte bağlı. çok beğenirsem 500 dolarda da veririm veya değeri neyse onu.ama kafama yatmazsa 10 dolar bile vermem:)

bizim programcı arkadaşlara ilettim konuyu. onlar bir çalışma yapacak. isteğe göre özel script hazırlayacaklar. bakalım 1 hafta 10 gün içinde belli olur. zaten şu an dökümanları arşivliyoruz cd lerde.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Söylemeyi unuttum, şu anda üzerinde çalıştığı mysql db boyutu 550 MB.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP'de yönetim paneli olan, ziyaretciler tarafından makale gönderilebilen(onaya tabii), kategori ayarlanılabilen, yorum yazılabilen bir scripti 2 haftada teslim etmek kaydıyla 250$ a yazarım..
ayrıca istediğin (PHP) üyelik sistemi ilede sistemi birleştiririm.. (Ücretsiz..)
Ancak bunların dışında tasarım (Beyaz sayfalarda çalışır durumda gösteriririm..), script entegresi ek ücrete tabidir...
iyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5