İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp.Net 2.0 Unleashed

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Asp.Net 2.0 Unleashed...

Biliyorsunuz bu kitabın ilk baskısı 1.1 i anlatıyordu...
İkinci baskısı da asp.net 2.0 olarak piyasaya çıktı aylar önce.. Hem de yaklaşık 1992 sayfa kadar... vb.net ile anlatılıyor.. c# kodları da cd nin içinde...

İlk kitabın çevirisini Sistem Yayıncılık yapmıştı.. İkinci kitabın ne zaman çevrileceği ile ilgili bir mail attım sistem yayıncılığa.. Gelen cevap şöyle;

""""Asp.net unleashed ın ilk kitabından beklediğimiz ilgiyi göremediğimiz için ikinci kitabın çevirisini yapmayı düşünmüyoruz...""""

Bu kitap şuanda piyada olan zafer demirkolun 2.0 kitabından çok çok daha iyidir bence.. 2000 sayfalık bir kitap..Dolu dolu..

bu kitabın çevirisinin yapılmasını istiyorsanız sistem yayıncılığa siz de bir mail gönderebilirsiniz... Fazla talep belki işe yarar :)

Mail adresleri : [email protected]

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zafer Demirkolun Kitabını Sipariş Verdim Yarın Elimde Olur Zaten Temeli Aldıktan Sonra Kendi Yaratıcılığına Kalıyor.

Cold Fusion Kitabıda Alıyorum Türkiyeye İlk Cf Server Hostu Satcam:D

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Radikal olmak güzel.. Cold Fusion a da bakacaktim ama vazgeçtim..

Zafer demirkolun 2.0 a gelince.. Ben aldım.. Güzel kitap.. Ama unleashed 2.0 çok daha güzel ( ingilizce ebooku var bende )

İşin hayal gücü kısmı asp için falan geçerli olabilir.. Ama asp.net de öğrenilecek şeyler asp den çok çok daha fazla.. Mesela zafer demirkol 1.0 kitabında asp.net in sadece 3 de 1 ine değinmiş..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5