İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp.Net 'de ReWrite Konusu

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kendi yazdığımda xml parse bile ediliyor. kendi sınıfımı yazdım sırf bu iş için seo kodlarını .htaccess'e ekler gibi web.config'e ekliyorum sonra xml parseydi regex'ti daha bir dolu şey kullanıyorum ve yönlendiriyorum :)
dll ilede nereye kadar :p

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki düzgün bir sınıf yazarsanız kendi yazduığınız class ı kullanmanın bir problem yaratacağını zannetmiyorum. ama rewrite yaparken bazı problemler çıkmakta.Mesela cross postbackler sorun yaratıyor. dll de classın derlenmiş hali. kendiniz yazamıyorsanız veya zaman harcamak istemiyorsanız binlerce kişi tarafından kullanılıp denenmiş çözümleri de kullanmak mantıksız değil. Web Confige yazıyorsunuz regex i çalışıyor.

ferhatayhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese slm
Dincer Aydogdu kardesimin yayınladıgı kodlar benim de gelistirmek uzere isime yarıyacak
kendisine cok tesekkur ederim
saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5