İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASP / PHP Yazılımcılar?

gunaycaliskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar açık konuşacağım, aylardır adam gibi bir yazılımcı arıyorum ama hep kendini yazılımcı sanan yada işi iyi yapıp verdiği sözü tutmayan ve iletişime önem vermeyen terbiyesizlere denk geliyoruz.

Yokmudur işini adam gibi yapıp, verdiği sözü NAMUSU gibi gözetecek birileri bu sektörde?

mutlaka var ama bana denk gelmedi. İstediğim işleri sıfırdan tasarım, ve yazılım teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak yapacak arkadaşlar ekleyin görüşelim. Genelde yapacağımız işler dernek ve belediye portalları olacak. varsa kendine güvenen buyursun : [email protected]

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Merhabalar, mesajın iş/eleman duyuru bölümüne taşınmasını rica ettim moderatör arkadaşlardan. Size ciddiyetsiz gelen coderlerin sebebini kendimce açıklayayım. Sizde takdir edersiniz ki; dernek ve belediye sitelerinin yapılması için gereken maaliyet çok düşüktür. Bu tür sitelerin fazla kodsal uğraşı olmadığından dolayı coderlerinde kazanacağı para miktarı az oluyor. Sizede işi bilmeyen yada pek fazla konuya hakim olmayan adamlar geliyor. Bu işi sizin deyiminizle yapan adamlar kendisini ucuza satmaz.

gunaycaliskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, mesajın iş/eleman duyuru bölümüne taşınmasını rica ettim moderatör arkadaşlardan. Size ciddiyetsiz gelen coderlerin sebebini kendimce açıklayayım. Sizde takdir edersiniz ki; dernek ve belediye sitelerinin yapılması için gereken maaliyet çok düşüktür. Bu tür sitelerin fazla kodsal uğraşı olmadığından dolayı coderlerinde kazanacağı para miktarı az oluyor. Sizede işi bilmeyen yada pek fazla konuya hakim olmayan adamlar geliyor. Bu işi sizin deyiminizle yapan adamlar kendisini ucuza satmaz.

"Bu işi sizin deyiminizle yapan adamlar kendisini ucuza satmaz." ilginç bir ibare olmuş.
işini adam gibi yapan adam, hakettiği parayı alır. Profesyonel kurumlara profesyonel işler yapıyorum. elbetteki profesyoneller ile çalışacağız. bu işi sizin deyiminize göre "benim istediğim şekilde yapanlar emeğini kaça satar acaba?" görüşelim.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Belediye ve Dernek siteleri yapıyoruz dediğiniz için sizinde gördüğünüz gibi görüşmüyorlar bile :) Belediye ve Dernek sitelerinden codere kalacak para ne ki? Profesyonel dediğiniz adamların zaten yapacağı ve plânladığı işler var, niye zamanını 3-5 kuruş için ayırsın? Profesyonel dediğiniz adamlar kendini ucuza satmaz demekle bunu kastetmiştim.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
naçizane tavsiyem şudur ki ;
yapılacak işin içerigini , yapılma şeklini , çalışma şartlarını ortaya koyarsanıza daha iyi anlaşılabilirsiniz düşüncesindeyim.

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN Adresinizi ekledim görüşelim.

gunaycaliskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belediye ve Dernek siteleri yapıyoruz dediğiniz için sizinde gördüğünüz gibi görüşmüyorlar bile :) Belediye ve Dernek sitelerinden codere kalacak para ne ki? Profesyonel dediğiniz adamların zaten yapacağı ve plânladığı işler var, niye zamanını 3-5 kuruş için ayırsın? Profesyonel dediğiniz adamlar kendini ucuza satmaz demekle bunu kastetmiştim.

ya güzel kardeşim boş boş konuşma. git ilgi alanındaki bir bölümde dolaş. insanların aklını karıştırıyorsun. sana bir belediye sitesi, server ve otomasyon projesine ait faturanın son matrahını yazayım. 42 bin $ (K.D.V. dahil). umarım susarsın artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5