İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp Reseller

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu Özellikleri
P4 2.8 Ht
1 gb ram
10 mbps çıkış.
Panel = Plesk
Windows Server Web Edition
Bulunduğu yer layeredtech.com ( dünyanın sayılı sağlam dc lerindendir. )

Reseller
1 Gb web alanı
Sınırsız mail
60 gb band
100 adet domain host etme imkanı
Haftalık yedek alımı.
Kendinize ait name server özelliği.

Aylık 30 ytl.

Shared
100 mb web alanı
25 pop3 mail
5 gb transfer
3 sql db
Haftalık yedek alımı

Senelik 60 ytl

Soruları burdan alabilirim. Özel paket isterseniz pm atabilirsiniz. İyi çalışmalar.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel paket isterseniz pm atabilirsiniz yazısını okumadınız galiba :) + band isteğiniz özel durumlarınız varsa iletişime geçebiliriz. Sonuçta müşterilerin isteklerini karşılamak bizim işimiz.

L

LibRa

Misafir
Shared
100 mb web alanı
25 pop3 mail
5 gb transfer
3 sql db
Haftalık yedek alımı

babus bunu ben böle yapiorum bak : D

Shared
1 gb web alanı
unlimitied pop3
100 gb transfer
unlimited sql db
Haftalık yedek alımı

50 YTL :) valla saglam satior...

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şekilde arkadaşlar olduktan sonra kimse kazanamazki tabiikide senelik yazmış yani 1 gb web alanı win makinada aylık 5 ytl ye tekabül ediyor. arkadaşın verdiği. Önemli olan sağlam olmaktır kanımca. Hemen üstünüze alınmayın ben bu fiyatla hosting yapan arkadaşların sağlam kalabildiklerine pek ihtimal vermemekteyim. He kampanya felansa bişey diyemem tanıtmak amaçlı bir kaç tane satılırda sonrasında bu şekilde hosting yapılamaz yapılmamalı bencede... Fiyatlarımız gayet mantıklı diye düşünüyorum. Bizle çalışan hiçkimsede şikayetçi olmadı allaha şükür. O kadar başlık açtık çok gelen oldu saolsunlar ama şikayet eden pek duymamışsınızdır. Neyse sanada başarılar kardeş umarım sağlam kalıp tutturursun ama pek zannetmiyorum açıkcası :)

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en yakisikli benim paketim demekki :) Hemde Turkiye sunucu

Sinirsiz Disk Alani
Sinirsiz FTP Hesabi
Sinirsiz Mysql Hesabi
Sinirsiz E-Mail Hesabi
Aylik 25 Gb Bandwith

Yillik 25 YTL

Parada kazandiriyo saglamlikta cabasi...

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağlamlıkta cabası hımmm benim açtığım başlık altına başka paketini yazıcak olan varmı arkadaşlar ?

L

LibRa

Misafir
sihirli bak su sitede bu sitede yapiyorum paket belirtmedim ama ayni paketi su kadara satiyorum dedim ve bu başlıktan kim gelirse gelsin satmam. anlatabildim mi ? he musteri olayına gelince cogu kisi bu forumda satip satmadigimi guvenilir olup olmadigimi anlarsin : ) + en az 40 musterim 200 un ustunde de domain var kolay gelsin.. ve dedigim fiyattan satiyorum ;) unutmadan eklim 10 yıllık bi gecmisim 6 aylik bi makinam var..

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 10 yıllık geçmişim 4 senedirde makinam var. ama atılan hosting postunun altına o paketi ben şu kadara satıyorum hani gelin benden alın gibi bir post olmadı olamazda. Ben bunu ayıp olarak görüyorum. Herkesinde öyle göreceğine eminim.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen hangi domain altında hızmet verıyorsun?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sihirlinet' Alıntı:
bu şekilde olduktan sonra kimse kazanamazki tabiikide senelik yazmış yani 1 gb web alanı win makinada aylık 5 ytl ye tekabül ediyor. ın verdiği. Önemli olan sağlam olmaktır kanımca. Hemen üstünüze alınmayın ben bu fiyatla hosting yapan ın sağlam kalabildiklerine pek ihtimal vermemekteyim. He kampanya felansa bişey diyemem tanıtmak amaçlı bir kaç tane satılırda sonrasında bu şekilde hosting yapılamaz yapılmamalı bencede... Fiyatlarımız gayet mantıklı diye düşünüyorum. Bizle çalışan hiçkimsede şikayetçi olmadı allaha şükür. O kadar başlık açtık çok gelen oldu saolsunlar ama şikayet eden pek duymamışsınızdır. Neyse sanada başarılar umarım sağlam kalıp tutturursun ama pek zannetmiyorum açıkcası :)

Sana %100 katılıyorum bu konuda da bi açıklama yapacağım. Sınırsız web alanı felan veriyor bazı babayiğitler nasıl veriyorlar ben çözemedim. Aslında onlardan hosting alıp sırf gıcıklığına içinde şöyle bi 50-100gb dosya koyacaksın ondan sonra gör sınırsızı

Paketlerin güzel ve fiyatları da gayet uygun.. Dediğin DataCenter da türkiyedeki birçok yerden çok daha sağlam. Artık bu işin Türkiyesi Amerikası kalmadı zaten. Multihome olduktan sonra sorun da yok. Anetten bir ın amerikadaki serverına geçen 1 game server biliyorum. Arkadan 3-4 kişi daha geçiş yaptı. Demek ki memlunlar.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu var tr de olması gereken tek oyun sunucusu tarzı counter strike oda artık tükenme seviyesine geldi. ultimadır bilmemnedir hep amerikada yada avrupadaki sunuculardan alınıyorlar. Örnek vereyim 10 mbps hostingi aylık 100 dolara bulabilirken amerikada avrupada türkiyede 10mbps unmetered bulun 100 dolara bana hemen haber verin. layered ev1 ve theplanetten sonra en sağlam dc lerden biridir dünyada. Hiç problem yaşamadık. Hosting bazı seviyesizler ve bilgisizler yüzünden ayağa düşmeye başladı kar edicek sağlam insanlarda karlarından oluyorlar. Sözüm meclisten dışarı arkadaşlar yarası olan buyursun gocunsun.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sihirlinet' Alıntı:
şu var tr de olması gereken tek oyun sunucusu tarzı counter strike oda artık tükenme seviyesine geldi. ultimadır bilmemnedir hep amerikada yada avrupadaki sunuculardan alınıyorlar. Örnek vereyim 10 mbps hostingi aylık 100 dolara bulabilirken amerikada avrupada türkiyede 10mbps unmetered bulun 100 dolara bana hemen haber verin. layered ev1 ve theplanetten sonra en sağlam dc lerden biridir dünyada. Hiç problem yaşamadık. Hosting bazı seviyesizler ve bilgisizler yüzünden ayağa düşmeye başladı kar edicek sağlam insanlarda karlarından oluyorlar. Sözüm meclisten dışarı yarası olan buyursun gocunsun.

Ağzından bal damlıyor :)
yazmak isteyip de vakitsizlik yüzünden yazamadıklarım.
aynen onaylıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5