İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASP Script Hata Veriyor ?

C

[CRUEL]

Misafir
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Arkadaşlar ASP Script Kuruyorum Bu Hatayı Verdi ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detaylı bilgi vermelisiniz. Server log larında hangi satırda ve hangi hata kodu ile ilgili olduğuna dair kayıtlar vardır. Yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım/çalışırız. İyi çalışmalar.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[CRUEL]' Alıntı:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Arkadaşlar ASP Script Kuruyorum Bu Hatayı Verdi ?

makinede plesk panel varsa panelden custom error pages seçeneğini kapat daha detaylı bi hata raporu alırsın. o raporu ve ilgili satırdaki kodları buraya yapıştırırsan yardımcı olabiliriz.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Genelde yetkilendirme sorunlarında böyle bir hata ile karşılaşılır.

C

[CRUEL]

Misafir
arkadaşlar scriptte fazla bi oynama yapmadım db klasoru içindeki data.asp dbleri ayarladım plesktir panelim panelden Microsoft SQL Sunucu Ekledim FTP ye Attım Bu Kadar Sonra Hatayı Aldım

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
klasöre db ye yazma izni vermelisin.Yazma izni hatası sanırım.
Panele gir - dosyalara gir - dbnin olduğu klasörün yanındaki sarı anahtardan permission ' ları ayarla.Hepsine izin ver.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer İnlude Kullanıyorsan ve include parnt path seçeneği enable değilse bu hatayı alırsın plek kontrol paneli için web directories -> Preferences -> Enable Parent Paths seçeneğini işaretlemen gerekecektir iyi çalışmalar

M

maxialem

Misafir
acses kullanıyosan yolu belirtmemişin sanırım :) yada yetki yok ama GoTcHA
ya katılıyorum hata sayfalarını kadır sorun nerde bul

C

[CRUEL]

Misafir
hepinizin dedini yaptım beceremedim galiba profilimden msn alıp ulaşırsanız sevinirim :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi