İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp-Seo Yardım..!

bilemezsinki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumda bi arkadaşımızın vermiş olduğu Asp Video scriptini kurmaya çalıştım, herşey normal fakat seoda bi link sorunu var çözemedim...

Sorun Şu şekilde ; www.xxxxx.com girin ana sayfadaki videolardan birine tıkladığınız zaman açılıyo fakat kategorilerdeki videolara tıklayınca izleme sayfası açılmıyor Örnek: www.xxxxx.com/video-izle/3/komedi.html

Not : Seo Kapalı olursa herşey normal şekilde çalışıyor.

ilgili dosyaları mesaja ekliyorum, yardım eden olursa sevinirim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
host sahibine iis hata sayfalarını url olarak ayarlamasını rica et o zaman sorunun duzelecektir :)

bilemezsinki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
host sahibine iis hata sayfalarını url olarak ayarlamasını rica et o zaman sorunun duzelecektir :)

Hata sayfasını ilk kurduğumda ayarlattım url olarak, hata sayfasını ayarlattırmadan önce hiç çalışmıyodu yani ana sayfadaki videolarda izlenmiyodu.

Linklerde bi problem var galiba, ama çözemiyorum...

Teşekkürler ilgilendiğiniz için..

bilemezsinki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-Sorun çözülmüştür-
Saolsun scripti yazan arkadaşımız bizzat yardım etti, bi kaç dosyayı editledi ve düzeldi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5