İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp yardım..acil..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.dopdolu.org admin paneline giremiyorum..parola dogru hersey dogru şu hatayı verıyor..
""" Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

--------------------------------------------------------------------------------

Web Server at dopdolu.org """"

lütfen bilen arkadalar yardımedin..hiçbişey yapamıyorum..msn : [email protected]

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internal Server Error
1-bir çok nedeni olabilir bu hatanın ama genelde veritabnına yazma izni verme ile alakalı alırsın veritabanının olduğu klasöre yazma izni verilip verilmediğine bak.
2-Connection bağlantıları sayfalarda eğer kapatımmıyorsa bu sebepdende bu hatayı almış olabilirsin

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
üst klasöre erişim verilmediği için hata aldığını düşünüyorum.
msn den arkadaşa yapması gerekeni söyledim. ama bir daha ses çıkmadı :)

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu genel bir hatadır, hatayı detaylı şekilde görmek için panelinden custom error pages seçeneğini iptal etmen gerekiyor.

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden talimattaki gibi server in error loglarına bakmayı denemiyorsunuz. Orada yazıyordur. Hangi dosya, hangi işlem, nedir, ne değildir bir fikriniz olur.
Kullandığınız panelin log yönetimi ile ilgili kısmında bulabilirsiniz. Ftp ile de erişmeniz mümkün, indirip inceleyebilirsiniz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asoza' Alıntı:
Neden talimattaki gibi server in error loglarına bakmayı denemiyorsunuz. Orada yazıyordur. Hangi dosya, hangi işlem, nedir, ne değildir bir fikriniz olur.
Kullandığınız panelin log yönetimi ile ilgili kısmında bulabilirsiniz. Ftp ile de erişmeniz mümkün, indirip inceleyebilirsiniz.
More information about this error may be available in the server error log.

Hata mesajındada üstteki yazıyor zaten:)

Logları okuyup oradaki detaylı hata mesajını kopyalar mısın buraya ?

Bu arada; xx klasörüne yazma izni verirseniz xx klasörü içindeki tüm alt klasörlerede yazma izni vermiş olursunuz. Default ayar böyledir en azından. Bence sorun başka bir yerde. SQL server falan kullanıyorsanız olabilir. Ya da Ana klasöre yazma izni hiç verilmemiş olabilir.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Loglarin icinde o hatayi verdigi zamana dair hata mesajininin olmasi gerekli. ( sanirim panel plesk :) ) hata mesajini kopyalayip buraya yapistirirsan yardimci oluruz.

Saygilar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5