Assassin’s Creed: Identity İOS İçin Çıkış Yaptı

FurkanOymak

0
Onaylı Üye
Katılım
23 Ekim 2014
Mesajlar
928
Reaction score
6
Konum
İstanbul
Assassin’s Creed: Identity İOS İçin Çıkış Yaptı

iOS için geliştirilmiş olan Assassin’s Creed:Identity piyasaya çıkışını yaptı. RPG ve Aksiyon ögelerinden oluşmuş olan yeni Assassin’s Creed oyunu hakkındaki tüm detayları bu haberde.
App Store üzerinden Ubisoft tarafından yayımlanmış olan Assassin’s Creed:Identity İOS kullanıcıları için satışa çıktı. Geçen ayın sonlarına doğru Avustralya ve Yeni Zelanda ülkelerinde kısa bir zaman App Store’deki yerini alarak birden fazla oyuncu için denenebilir hale getirilmişti. Bugün itibariyle resmi olarak Türkiye’de dahil olmak üzere resmi olarak satışa çıktı.

assassins-creed-identity2-300x171.jpg

Assasin’s Creed:Identity 12,99 Fiyat etiketi ile satışa çıktı ve RPG ve aksiyon ögelerini bir araya topluyor. Yine İtalya’nın rönesans dönemine doğru yol alınacak bu yeni oyunda, Floransa ve Kolezyum gibi bir çok ünlü mekan karşınıza çıkacak.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst