Assetto Corsa Konsollara Geliyor!

Msnr

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Şubat 2016
Mesajlar
396
Reaction score
0
Konum
Elazığ
Geçtiğimiz yıl PC platformunda büyük ivme kazandıran oyunlardan birisi olan Assetto Corsa şimdi de şansını konsollarda denemek için adım atıyor.

Assetto-Corsa-g%C3%B6rsel.jpg


19 Aralık 2014 tarihinde PC platformuna yönelik olan çıkışını gerçekleştiren oyun, sevenlerin gönlüne girmeyi de başarmıştı diyebilirim. Bunun üzerine ise Assetto Corsa şimdi de konsol oyuncularının gönüllerini fethetmeye çalışmak için adımlar atacak. Çünkü 22 Nisan’da PS4 ve Xbox One platformlarında da çıkış yapmayı hedefliyor. Bir bakımdan yeni Assetto Corsa olarak nitelendirebileceğimiz oyunda 20’den fazla pist de mevcut olacak. Bunun yanında ise çoklu oyuncu modu da yer alabilir.

Geçtiğimiz gün içinde de Assetto Corsanın içeriğini tam anlamı ile nasıl olduğunu, grafiklerinin nasıl olduğunu ve sürüş keyfini nasıl hissetmeniz gerektiğini anlatan bir videoda yayınlandı. 8 dakika olan bu oynanış videosunu da sizler ile paylaşacağım. Ancak ondan önce söylemek istediğim bir şey var. Simülasyon oyunları herkesin seveceği ve benimseyeceği türden oyunlar değildir. Tahmin edebileceğiniz üzere konsola PC fiyatının oldukça üstünde bir fiyat ile piyasada yerini alacaktır. Bu yüzden dilerseniz öncelikle buradan oyunu düşük maliyeti ile de indirme şansınız olabilir.

Oyunun İlk 8 Dakikasını Buradan İzleyebilirsiniz...

LÜTFEN FİKİRLERİNİZİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ YORUMLAR İLE BİLDİRMEYİ İHMAL ETMEYİNİZ...

Kaynak
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst