İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Atatürk dünyanın lideri

haberci01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
234809atab.jpg

ABD merkezli 'www.whoshouldliveagain.com' adresi ilginç bir oylama yapıyor. Yapılan anketin adı 'Tanrı Tekrar Kimi Göndersin?'
Ankette şu ana kadar 200 bin kişinin oy kullandığı söylenirken, birinci sırada Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk bulunuyor. Oyların yüzde 90'ına yakın bölümünü alan Atatürk'ün ardından yüzde 3 oy ile Albert Einstein ve Adolf Hitler geliyor.

Oyların en azını alan kişiler ise Sezar ve Pavoretti ...

HaberTurk

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Amerikalılar IHS Telekom'dan domain register ediyor artık galiba.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Türk aklı işte yap siteyi sonra internet haber sitelerinde editörler vasıtasıyla yayınla olsun bitsin mantığı. Hayatımız copy paste olduğu için bi sitede yazılan yazı anında 1000 sitede :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Türk aklı işte yap siteyi sonra internet haber sitelerinde editörler vasıtasıyla yayınla olsun bitsin mantığı. Hayatımız copy paste olduğu için bi sitede yazılan yazı anında 1000 sitede :)

Bu şekilde palavra haberlere zaten alıştık ama Milli değerlerimizi alet etmeleri seviyesizce bi yaklaşım

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Herşeyi sömürüyoruz, dinden tutunda tarihimize kadar herşeyden rant sağlamak peşindeyiz.Başbakanı, memuru , işçisi , bakkalı , öğrencisi ... hepsi aynı.
Yeni sloganımız: "Sömürmeye devamm"
Not : Haber doğru Abd merkezli site (Theplanet) :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Haberturk'te bu haberleri yazanların hosting nedir sorusuna bile cevap verebileceğini sanmıyorum. Nasıl habercilik bu ilginç, bu site onlarca blogda afişe edildi, sahibi Türk ve Adsense reklamları vardı oylama yerinde. Sadece Türkiye'ye reklam edilmiş, galeyandan pay biçmeye kalkmış bir arkadaş. İyi taktik ama ortalık soğusun bir tane de ben açacağım, "xxx e karşıyım diyen 1 milyon kişi bulabilirim, saldırın"

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
sabah sabah koptum angelo facebook grup mantığına bağlamışsın ya olayı helal olsun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5