İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Atatürk Sitesi

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Ben Webmaster İşlerinde Daha yeniyim Ve İlk sitemi Kurban Bayramında Hayırlı Gelsin Diye Açtım Link Forum Açtım Site gelişemedi 14 üye falan elimden gelen herşeyi yaptım portal falan kurmayı denedim joomla ile olmadı Atatürk teması falan yapmayı beceremiyorum Atatürk Teması Olan ne önerebilirsiniz bana :( Google da sayfa sayım da 423 daha :( http://www.google.com.tr/search?hl=...indeyiz.com&btnG=Google'da+Ara&meta=&aq=f&oq=

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
zamanla murat siten hak ettiği yere gelecektir. atatürk hayatı, atatürk resimleri vb. gibi hit getiren konularına oduklandığında siten hit yapmaya başlayacaktır.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitenin yuklenme süresi cok fazla yalnız ona bi bak istiyosan murat

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
sitenin yuklenme süresi cok fazla yalnız ona bi bak istiyosan murat

aynen benden olan bi sorun değil sanırsam Hostingimi İsim tescilden sağlıyorum. Aynı şikayette bulundum Adamın Cevap Aynen Şöyle

Sunucuda herhangi bir çalışma veya sorun yoktur. İnternet bağlantınızı kontrol ediniz...

İyi günler dileğiyle...

Garip olan Bir tane daha sitem var host özellikleri bununkinin çeyreği kadar nerdeyse O takır takır çalışıyor...

Sunucu tara dan baktım diğer sitelere hepsi yavaş sanırsam sadece o sunucuya ait internetimde sorun var :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5