İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Atiker Filtre Full Bakım Seti

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Reaction score
86
Türkiye'de LPG araç kullanıcı sayısı her sene artmaktadır. Benzin fiyatları bu şekilde devam ederse daha da artacağa benziyor. Atiker uygun fiyat uygulaması sayesinde çok tercih edilen bir LPG sistemi olmuştur. Zamanla yıpranan ya da arıza veren parçaların değişimi gerekmektedir. Bu noktada bazen yaptıracağınız bakımlar parasal olarak canınızı sıkacak miktarlarda olabilir. Eğer bakım malzemelerini ve parçaları kendiniz temin ederseniz çok uygun fiyata bu işi halledebilirsiniz.

Youtube üzerinde yüzlerce videoda ustalar neyin nasıl yapılacağını anlatıyor. Zaten biz millet olarak da Allah'ın izniyle bir işe el attık mı o işin üstesinden geliriz. Şimdi benim tavsiyem şöyle olacaktır. Tabi tavsiyelerimi internet üzerinden araştırabilirsiniz. Binlerce kişinin benim tavsiye ettiğim şekilde işlerini hallederek kazançlı çıktıklarını göreceksiniz. Siz de kazançlı çıkmak istiyorsanız yazımı okumaya devam ediniz.

Aracınızda Atiker LPG sistemi olduğunu varsayıyorum. Aracınızın LPG bakımlarının zamanı geldi. Biliyorsunuz Atiker Filtre sistemi belli zaman aralıklarında değiştirilmelidir. Bakımlar hem aracın çalışma sıhhatini arttırır hem de LPG sisteminin ömrünü uzatır. Tabi bu bakım öyle sandığınız gibi çok pahalı değil. Eğer siz kendiniz yaparsanız çok ucuza Atiker Filtre bakımlarını yapmış olursunuz. Öncelikle bu adresten https://www.lpgyedekparca.com/atiker-filtre-degisim-takimi Atiker Fitre Full Bakım Seti fiyatlarına bir göz atın. Ne kadar uygun olduğunu gördüğünüze göre devam edelim. Linkini paylaştığım siteden kargo ücreti ödemeden Atiker Filtre bakım Setini sipariş veriniz. Daha sonra aşağıda paylaşacağım videoyu izleyerek bakım setinin nasıl uygulandığını öğrenebilirsiniz. İster kendiniz uygulayın isterseniz bir ustaya uygulatınız, her iki yöntemde de kendiniz çok kazançlı çıkacaksınız. Önemli olan zaten bakım setinin uygun fiyata alınmasıdır. Siz bu aşamayı gerçekleştirdikten sonra, gerisi çok bir masraf tutmuyor zaten. Atiker Filtre Full Bakım paketinin içeriğinde şunlar yer almaktadır :
  • 1 Adet Filtre Sökme Aparatı
  • 2 Adet Atiker LPG Filtresi Ve Oringleri
  • 2 Adet Gaz Hortumu Kelepçesi
  • Hediye Dolum Ağzı Kapağı
Atiker Filtre Değişimi nasıl yapılır ? (Videolu anlatım)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5