İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır <<<<AUSTRİA>>> """MUHTAR ÇAKMAĞI""" BU ÇAKMAĞI SADECE ADAMLAR KULLANIR

Hasidluu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MUHTARI FACE'te BEĞEN!
ia859xix.jpg

yenibannero.jpg
http://www.sanacakmaklazim.com/muhtar-cakmagi-imco

Ürünün kalitesini herkes bilmektedir. Avusturya malıdır. Ülkemizde muhtar çakmağı olarak tanınır ve ağır abilerin kullandığı çakmaktır. Tek çakışta yanar. Alkol veya çok uçucu olmayan çakmak benzinleriyle yanar. Zippolardan daha tasarrufludur. Daha az yakıt kullanır. Doldurduğunuz yakıtla daha verimli sonuç alırsınız. Zipponun sigarada bıraktığı benzin tadı muhtar çakmağında yok denecek kadar azdır. Alkolle yandığında bu hiç yoktur.

Türkiye'de devletin gelir elde etmek için açtığı kibrit fabrikasının işlemesi için ülkeye çakmak satışları duraksatıldı?/durduruldu?/yasaklandı?. Dolayısıyla çakmak fiyatları arttı. Sadece yurt dışına gelip gidenlerin elinde vardı çakmaklar. Dönemde moda olan IMCO Austria yapımı çakmaklar devlet ağında oy çekmek, menfaat sağlamak amaçlı muhtar, köy ağaları ve birçok kişiye hediye edilirdi. Çakmaklar bu yüzden muhtarların genelde elinde dolaştığından bu adı aldı halk arasında. Günümüzde üretilmiş 3 ayrı modeli ve birçok desenlisi mevcuttur. 6600 junior klasik düz model, 6700 super ruzgarlıklı model, 6800 köşegen model.

ZİPPO VS MUHTAR​

Zippo ile artistik hareketler yaparsın, Muhtar çakmağı oturaklıdır.
Zippo kafe-bar ortamının adamıdır, Muhtar çakmağı meyhanede sofra adamıdır.
Zippo yüzünü batıya dönmüştür, Muhtar çakmağı pek bir oryantalisttir.
Zippo kot pantalonun çakmak cebindedir, Muhtar çakmağı ceketin iç cebinde.
Zippo ile marlboro light yakarsın, Muhtar çakmağı ile tekel 2000.
Zippo muhabbetin ortasına oturur, Muhtar çakmağı sadece işini yapar.
Zippo nuri alçodur, Muhtar çakmağı erol taştır.

SADECE:10TL​
http://www.sanacakmaklazim.com/muhtar-cakmagi-imco

http://www.youtube.com/watch?v=ZODWJpdPxbU

MSN:[email protected]

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
zippo ile artistik hareketler yaparsın, Muhtar çakmağı oturaklıdır.
Zippo kafe-bar ortamının adamıdır, Muhtar çakmağı meyhanede sofra adamıdır.
Zippo yüzünü batıya dönmüştür, Muhtar çakmağı pek bir oryantalisttir.
Zippo kot pantalonun çakmak cebindedir, Muhtar çakmağı ceketin iç cebinde.
Zippo ile marlboro light yakarsın, Muhtar çakmağı ile tekel 2000.
Zippo muhabbetin ortasına oturur, Muhtar çakmağı sadece işini yapar.
Zippo nuri alçodur, Muhtar çakmağı erol taştır.
süper ya:D
hayırlı işler hocam

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Hakkaten güzel tanıtım hayırlı satışlar +

E

Erturk

Misafir
Elimde şu an en az 5-6 tane mevcut. Cok seviyorum bu cakmağı... Tanıtım yazısı da fevkalade olmus. Gercekten cok oturaklı ve sevimli bir çakmak. Bunların dikdörtgen tarzlarıda var.

Hayırlı satıslar.

Hasidluu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
6600-6700 bu modelleri arasında ne fark var?
Resimde farkı görebilirsiniz. 6700 üst modelidir ve fazladan rüzgarlığı mevcuttur.
austria damisin?neresindesin bende viyanadayim eger yakinsan goruselim cakmaklari severim:D
Hocam türkiyedeyim ama istersen bigün gene buluşalım :)
Güzel, eğlenceli bi tanıtım olmuş..
Teşekkürler
hangi kargo ile yolluyosunuz + kargo fiyatı neki biraz daha açık olsa fena olmazmış :)
Hocam isteyene istediği kargo ile yollarım.
Ptt 4tl. diğer kargolar 7 lira civarı tutuyor.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
stok durumu nedir? yurt dışındayım bende ay sonu Türkiye'ye geleceğim. paramız yabancıya gitmesin. bide sadece çakmak sanırım? gaz(özel bir gazı mı var?) ve taş mevcut mu ?

Hasidluu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
stok durumu nedir? yurt dışındayım bende ay sonu Türkiye'ye geleceğim. paramız yabancıya gitmesin. bide sadece çakmak sanırım? gaz(özel bir gazı mı var?) ve taş mevcut mu ?

Ürünün kendi içinde taşı fitili pamuğu mevcuttur fakat extra ilerde bittikçe almak isterseniz.
Fitil 3tl+Orjinal 6lı zippo taşı 5tl+orjinal zippo gazı 7tl toplam +14tl tutar +10tl çakmak 24tl .

Çakmağın ilk dolumunu ben ücretsiz yapıyorum.
www.sanacakmaklazim.com

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ürünün kendi içinde taşı fitili pamuğu mevcuttur fakat extra ilerde bittikçe almak isterseniz.
Fitil 2tl+Orjinal 6lı zippo taşı 5tl+orjinal zippo gazı 7tl toplam +14tl tutar +10tl çakmak 24tl .

Çakmağın ilk dolumunu ben ücretsiz yapıyorum.
www.sanacakmaklazim.com

zippo ile kıyaslanmış hoş guzel ama bu zippo taşı zippo gazı olayı olmamış :D Hayırlı satışlar. Ödeme hangi bankaya mevcut.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5