autocad öğrenimi

nettepara

0
İyinet Üyesi
Katılım
25 Aralık 2011
Mesajlar
30
Reaction score
0
AutoCAD Hakkında
AutoCAD,birçok alanda kullanılan tasarım ve çizim yapmanızı sağlayan bir yazılımdır.İş arayan insanların sık karşılaştığı bir soru olan;AutoCAD kullanmayı biliyor musunuz sorusu ile belki kendiniz belki çevrenizde olan insanlar tanıklık etmiştir.
Çoğu insan zaman bulamadığı veya erindiği için AutoCAD kurslarına gitmez.Ancak AutoCAD öğrenmek için başka yollarda var.Son yıllarda oldukça yaygınlaşan e-kitap AutoCAD'leri sayesinde kısa bir sürede AutoCAD öğrenebilirsiniz.Elinizle yaptığınız bir çizimi AutoCAD yazılımı ile de yapabilirsiniz.Herhangi bir vasfınız yoksa bu yazılım sayesinde rahatlık iş bulabilecek donanıma sahip olursunuz.İşi tamamen öğrenirsiniz.Ancak unutmamak gerekir ki işin alfabesi ile pratiği arasında fark vardır.Pratikte başarılı olmak için uygulama yapmanız gerekir.Peki AutoCAD size ne gibi bir fayda sağlar ?
AutoCad programını öğrenmiş biri için bu bir referanstır.Bu durum sizi iş başvurularında bir adım öne çıkarır.
Programı öğrendikten sonra,"Teknik Ressam" vasfıyla iş bulmanıza olanak sağlar.
Birçok alanda özellikle mimari çizimleri ve elektrik-mekanik çizimleri alanında iş fırsatını yakalarsınız.
Özge Ustaoğlu'nun hazırlamış olduğu e-kitap AutoCAD yazılımı sayesinde,bu programı kısa sürede öğrenebilirsiniz.Kendi alanında başarılır bir teknik ressam olan Özge Ustaoğlu'nun hazırladığı bu e-kitaba göz atmak ve satın almak için ;

http://www.xticaret.com/xticaret/?1159_31496
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst