İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avantaj Adlı Üye benimle Oyun Oynuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Benden sitesine logo yapmamı istedi, tamam yaptım yolladım. arkadaş bir başkasına yaptırdı diyor. arkadaşının kim olduğunu, kime yaptırdığını sordum. böyle sorular sorunca hiç cevap vermiyor ama forumda dolaşıyor ve aktif. bundan sonra kimin kime yaptırdığını söyleyip yaptırdığı logoyu gösterse de inanmam artık. benim okulum var dersim var zamanımı gereksiz kişilere, işlere harcayamam.

Corpixx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Logo yapma talimatını verip daha sonra iş bittikten ve gönderildikten sonra logo başkasına yaptırıldı ne demek ya - itrader verme hakkınız doğmuş...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konu hakkında yapabileceğimiz fazla bir işlem yok.
Etik olmayan bir davranış söz konusu.

mrfluu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce yine böyle bir olayı olduğunu hatırlıyorum,gerçekten gereksiz biri..

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam sızene almak ıstemıyorum uzatmayın lutfen. sıkayet edıcegım yoksa .

Ekleme: Amacınız paraysa ben almak ıstemıyorum paranızı atayım .

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Şikayet mi edeceksin ? Sen ne dediğini sanıyorsun, almayacaksan ne diye yaptırıyorsun ? Sen kimsin, benim 1 saniyemi bile harcamaya vakti yok. Bu sitelerde senin gibi GEREKSİZ kişiler olduğu sürece hiç bir yere gidemeyiz. Hem suçlusun bir de haklı gibi şikayet ederim diyorsun, şaka mısın sen ?

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
susun 2 gereksız burada konusuyorsunuz zorlamı almak zorundayım ben sıze ne dedım onuda burada paylasırmısın ılk yaptırırken .

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
evet tabı alıcagım dıye bırsey soz konusu degıl orada bakmam acısından bırsey yapabılırmısınız yazdım ;)
:hihi:

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tamam kardeşim, Screen Shot mu alayım yoksa yönetimden birine şifremi mi vereyim, hangisini istersin ? ????

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
1rs1z.png

:muck::harika:

+ Yalanlayacağını bildiğim için CaLvin abiye şifremi verdim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Avantaj bu logoyu ücretini ödeyip almazsan malesef ceza alacaksın.
Konuşmalarınızdan logonun satın alınacağı yazıyor.

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bos konularla ugrasmıyorum forumda bılen bılıyor sızın gıbı gereksızlerle ugrasmıyorum ıyı forumlar .

Ekleme: ya ben deddımkı logoyu nasıl yapıcaksınız bırornek gorebılırmıyım ddm . yaptıgı logoyu paylasırsa

Ekleme: o logoyu kendımde yaparım ben duzgun bırsey ıstedım .

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hahahahaha :D Sitenizdeki logoyuda gördük kardeşim, paint terk :D

Hala örnek görebilir miyim dedim diyor ya :D Kardeşim yukardaki resme bir daha bak istersen, ama bu sefer sadece bakma, anlamayada çalış.
Az önce parayı ödemesini istemeyeceğimi bildiği için istersen yollayım paranı dedi. Şimdide parayı duyunca kaçıyor, logoyu kötülüyor. :D

Bu arada logo :
1rsb4.png

S

Swat

Misafir
Konu bu şekilde devam ederse sizin açınızda kötü olacak. Eğer ücreti ödemeyi hala reddederse Avantaj ceza alacaksın. Konuyu kitliyorum şimdilik. Eğer ücreti ödemezse yöneticilerden birine veya bana özel mesaj atman yeterli olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5