İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Merhaba, uzun süredir avatar seçemiyorum.Boyut farketmiyor ufak ya da büyük.Daha önceden seçebiliyordum ancak, üye grubu değiştiğinden beri sorun sürüyor.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
VIP aldıktan sonra mı böyle bir sorun oldu ? Ben de VIP'im fakat bende öyle bir sorun yok. :eek:

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Evet VIP aldıktan sonra oldu.Ve avatar boyutumda sınır yok benim.İstediğim kadar büyük boyutlu avatar seçebiliyorum.Bazen sayfayı bile kaplıyor.Uzun zamandır sorunum devam ediyor:)

http://www.hizliupload.com/img/418253iyinet.jpg

Dilediğim kadar büyük resim atabiliyorum:) Sanırım benim profilin özellikleri VIP++++++++++++++:) Ve mesaj kutum belirtilen VIP üyenin mesaj sayısınıda aşabiliyor! Dolmuyor:) Bendeki yetkiler Trgy'de yok! Yakın zamanda panel'e giriş yetkilerimde açılır:p

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
VIP grubunun Thumbsnail desteğinde sorun var sanırım. Ya da başka bir sorun olmalı.

1278176331&type=thumb

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Evet VIP aldıktan sonra oldu.Ve avatar boyutumda sınır yok benim.İstediğim kadar büyük boyutlu avatar seçebiliyorum.Bazen sayfayı bile kaplıyor.Uzun zamandır sorunum devam ediyor:)

http://www.hizliupload.com/img/418253iyinet.jpg

Dilediğim kadar büyük resim atabiliyorum:) Sanırım benim profilin özellikleri VIP++++++++++++++:) Ve mesaj kutum belirtilen VIP üyenin mesaj sayısınıda aşabiliyor! Dolmuyor:) Bendeki yetkiler Trgy'de yok! Yakın zamanda panel'e giriş yetkilerimde açılır:p

Buda bulmuşta bunuyor :D

T

trgy

Misafir
Bu sanırım sana özel bir durum anlayamadım gitti. Kullanıcı adının son karakterinden dolayı kaynaklanıyor olabilir. Kullanıcı adını değiştirip denemek lazım. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5