İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Avatar: Son Hava Bükücü Aang’in maceralarından 70 yıl sonra Güney Kutbu Su Kabilesi’nden tutkulu, asi ve korkusuz bir genç kızın, Korra’nın, maceralarıyla devam ediyor. Üç elementte (Toprak, Su, Ateş) ustalaşan Korra, son elementte (Hava) ustalaşmak istiyor. Bu arayış, onu steampunk teknolojisiyle geliştirilmiş modern “Avatar” dünyasının metropolüne, Cumhuriyet Şehri’ne getiriyor. Burası, bükücü olan ve olmayan her ulustan insanın birlik içinde yaşadığı bir şehir, en azından bir zamanlar öyleydi. Şehrin suça ve bükücü karşıtı grupların bölücü eylemlerine boğulduğunu gören Korra, Aang’in oğlu Tenzin’in koruması altında Hava Bükme eğitimine devam ederken büyümekte olan tehlikeyle de baş etmeye çalışacaktır.

Özge Yılancı

Fragman :

[YOUTUBE]54srZLuYfb0[/YOUTUBE]

İlk bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. İzlemek isteyen olursa özel mesajla link atabilirim.

Bu arada ben Avatar Korra ile ilgili bir site açmayı düşünüyorum, forum/blog ikisi bir arada. Projede bana ortak olacak birisi olsa hiç fena olmazdı :ıslık:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
büyüdümü çocuk?
çocuktu izlediğim bir bölümünde:d

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Ne diyorsun abi :D :D Avatar - The Last Airbender'le karıştırıyorsun diycem de onda da öyle birşey yok :D Dur sana ilk bölümü atıyım ben.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o kel olan çocuk nerde onu bul bana çok eski bölümleri vardı

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Abi ne yaptın ya. Eski seri o. PM atıyorum 3 sezonun tamamı var. Yanlız süper bişey ha. Bu arada projemde bana ortak olur musun ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gönder bakalım kafandakileri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5