İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avea Jet İle İlgili

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Selam Arkadaşlar Şuan Avea Jet İle Bağlanıyorum Fakat Kota Sorun Olacak Gibi
Firefoxda Resimleri Gösterme Seçeneğine Tıklasam Bi Nebzede Olsa Kotaya Faydası Olurmu? Resimleri Gösterme Dediğimde Genede Yüklermi Pcye Bana Minumum Kota Kullanmam İçin Yol Gösterebilecek Varmı Tüm Updateler Kapadım PCde Nod 32 Kaldırdım Falan :harika:

eminy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adblock ile tüm flashları engelle, resimleri kapatırsan elbette faydası olur, ama nasıl sörf yapacan orası meçhul

eminy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avea jeti bende kullanıyorum, müşteri hizmetleri, kalite , berbat...
bazen sayfayı refresh yapsan direk kotaya yazıyor..video sitelerine falan girmeyin..

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
kota 1-2 diye y7azıyo valla leptobumda onu kullanıyorum :S
Normal pcem sınırsız avea kötü ama..

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bende vınn kullanıyorum çok pişmanım :( Kotanın çabuk dolmasının sebebi sanırım upload ile download toplanarak kotanın hesaplanmasıymış.TTnet'te ise upload downloaddan çıkarılıyormuş.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Aralarındaki En İyisi Turkcell'in..
Ama Turkcell Bile Sorun Çıkartıyor...

İlerde İnşallah Bu Sistem Oturur.

mertgold

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google chrome kullan bence çünkü girdiğin siteleri kaydediyor ve yine aynı siteye girdiğinde bellekten açıyor diğer tarayıcılardan yeniden yükleyerek açıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5