İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avea'dan nasıl reklam alınır?

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteme avea'dan reklam almak istiyorum fakat nerden başvurulacak bilmiyorum bilen varsa sevinirim. Avea.com.tr den bize ulaşından mail attım ama daha farklı birşey olması lazım diye düşünüyorum.???

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bende bi aralar telsim le turkcell i denemiştim ama sadece birinden bi mesaj gelmişti. Oda otomatik mesaj gibi bir şeydi zaten. Sanırım onlar reklam verilecek yerleri kendileri tespit ediyor.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avea telsim veya turkcell den reklam alınmaz arkadaşlar.. onlar sadece reklam verir :) sizin söylemenize gerek kalmadan hiti ve hitabeti güçlü sitelere kendileri verirler... o yüzden mail atmanız pek bir sonuç vermez sanırım

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
genelde reklam ajansları ıle çalışıyorlar
reklamz.com gıbı...

onurkuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamz'den sağlam hitli legal sitelere veriyor ve her siteye de vermiyor...

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitemde şu an vodafone reklamı var ve haziran ayında bitecek reklam süresi ben aveanın reklamını yapmak istiyorum.Mail gönderdim artık ne cevap gelir bilemeyecem..bekliyorum reklamz.com a da bakacağım şimdi.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vodafone reklamını bir siteyi referans olarak gösterdim o şekilde yayınlamaya başladım.şimdi baktım reklamz.coma adamlar bütün markaları bunlar reklam veriyor.yani direk kuruluşla çalışılmıyor bi sürü istatislik istiolar.daha site açılalı 1,5 hafta oldu :D fazla mı uçtuk acaba?

http://www.bildirgec.org/gunluk haberlere çıktık iimi:D radyolar arası hızlı geçiş :D uehueheh

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5