İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

avermedia bt878 XP için freq.tbl

A

Anonymous

Misafir
Programı sorunsuz install ettiğim halde freq.tbl dosyası yok deyip kapanıyor. Arattırınca bu dosya ortalıkta görünmüyor. aver.com adresine gittiğimde bu bug için bir fixer olduğunu gördüm. Ama fixerda çalışmıyor! Fixer prgoram kartın üzerindeki bir numarayı soruyor. numarayı belirtiyorum. sonra tamamlandı diyor ama ortada tamam olan birşek göremiyorum??

98de çalışıyor, XP kurdum delirtti beni. Bu sorunu çözmüş olan varmı?

M

mucahit

Misafir
internetten avermedianın sitesine gir oradan tv kartının xp sürmünü indir. Sorunun Allah'ın izniyle hallolur.

A

Anonymous

Misafir
zorfix' Alıntı:
Programı sorunsuz install ettiğim halde freq.tbl dosyası yok deyip kapanıyor. Arattırınca bu dosya ortalıkta görünmüyor. aver.com adresine gittiğimde bu bug için bir fixer olduğunu gördüm. Ama fixerda çalışmıyor! Fixer prgoram kartın üzerindeki bir numarayı soruyor. numarayı belirtiyorum. sonra tamamlandı diyor ama ortada tamam olan birşek göremiyorum??

98de çalışıyor, XP kurdum delirtti beni. Bu sorunu çözmüş olan varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5