Avrupa’da Nexum Markası Büyüyor

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Katılım
12 Aralık 2011
Mesajlar
1,054
Reaction score
1
Konum
Sakarya
displayer.aspx


Bilişim 500 sonuçlarına göre yazılım ihracatı gelirlerinde yedinci sırada yer alan Nexum uluslararası bir başarıya daha imza attı.

Nexum; Sony Europe, Bosch und Siemens Hausgerate (BSH), Darty ve Dertour’dan sonra Lenovo için de global ölçekte hizmet sunmaya başladı. Nexum Lenovo'nun DO Tour projesi kapsamında dokuz ülkede gerçekleştirilen projenin merkez ajansı olarak hizmet sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen firmalarına verdiği hizmetin yanı sıra uluslararası müşterilere de
sunduğu hizmet ile ön plana çıkan Nexum artık yurtdışında tercih edilen bir teknoloji şirketi haline geldi. Nexum, Lenovo’nun Türkiye dahil Avrupa’daki 9 ülke ofisinin katılımıyla gerçekleştirdiği projenin merkez ajansı olarak global bir başarıya daha imza attı. Romanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, Bulgaristan, Sırbistan, Yunanistan, Macaristan ve Türkiye’de yürütülen online yarışma kapsamında Lenovo IdeaPad K1 tablet ve Pekin turu
kazanmak isteyen katılımcılar eğitimden eğlenceye, sağlıktan teknolojiye dokuz
farklı kategoride açıklanan görevleri yerine getirmeye çalışıyorlar.

Türkiye dahil dokuz Avrupa ülkesinde gerçekleştirilen online yarışmanın web sitesi tasarımı
ve altyapısı Nexum imzasını taşıyor. Dokuz ülke ve dokuz ayrı dil için hazırlanan tasarımların yanı sıra online yarışma kategorileri, tüm mikrosite içerikleri iPhone ve Android için yarışmanın mobil uygulamaları da Nexum tarafından hazırlandı.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst