İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avrupa Yakası da kriz kurbanı !

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Az önce duydum, haftaya yeni bölüm varmış :D Bölümün çekimini yapmışlar.

Ayrıca reklamlarda yaprak dökümünün de yeni bölüm fragmanını gördüm...

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diziler basladi yine bugün baba ocagi oynadi ama akasya duragi yine oynamadi canlari nezaman isterseler oynatiyorlar artik kriz yalan :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
evet yeniden başladı diziler..ama KV başlamadı kanıyan yaramız :eek:

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
madem avrupa yakasını kriz var paramız yok diye yayınlıyamıyorsanız neden kurtlar vadisi ile anlaştınız?
+showtv de kriz varsa neden varmısın yokmusun milyarlar dağıtıyor hergün :D dağıttığıda meşhul ya ordan belli oluyor..
bunlar bizi enayimi sanıyor..

sanki tv kanallarının rusyada inşaatları var aynı binbir gecede olduğu gibi bunlar aç kalmamış krizi çıkaranlar..asıl kriz afrikada filistinde..burma'da vietnamda

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet avrupa yakasının yeni bölümü çarşamba günü oynayacakmış:)
O hışımla geldim bir konu açayım dedim " yagmayok " önce davranıp konuda belirtmiş :)
Anonim bir yazara ait yazıda avrupa yakasının 1 hafta eski bölümlerinin 1 haftada yeni bölümünün yayımlanacağını duymuştum ne kadar doğru bilemem :)

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normalde ocakta 3 bölüm oynarmış.Bu sene 2 bölüm oynayacakmış.Yani yarından sonra yeni bölümler ile devam edecek.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
kadınada yazık ya kaç senedir yazcak şey kalmadı artık :D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu yayınlanan son bölümün senaryosu kesin araklama yabancı bir sitcom içeriğine benziyor.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
tahsin amcanın vefatıda bu dizinin sonunu hazırladı sankim ne dersiniz son bir bölüm yapıp bitirirlermi diziyi.yani senaryo tahsin amcanın yerine birisini oynatmayı düşünmüyorlardır herhalde..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tahsin amcanın vefatıda bu dizinin sonunu hazırladı sankim ne dersiniz son bir bölüm yapıp bitirirlermi diziyi.yani senaryo tahsin amcanın yerine birisini oynatmayı düşünmüyorlardır herhalde..

tahsin amcasız da çekilir avrupa yakası sorun olacağını zannetmiyorum. Volkan ın amcası gelir antepten birşeyler yaparlar yine :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5