İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

awardspace host için alan adı yönlendirmesi yardım!!!

saynars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ftpadresinizdebyleikido.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Mrb arkadaşla awardspace die bi hosta smf kurdum şuan subdomainde www.xxx.onlinewebshop.net
ve www.xxx.net ücretli alan adı aldım
hostta domain ekle kısmında ekledim file menagerde www.xxx.net klasör açıldı fakat benim forum www.xxx.onlinewebshop.net klasöründe

aldığım alan adında dns ayarlarını yaptım

ne yapıcam? forumun dosyalarını yani xxx.onlinewebshop.net dosyalarını xxxx.net dosyasıın içine mi atıcam?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Awardspace, ücretsiz host sağlayan bir site değil mi?

byokan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
host sponsoru bul yada host al ns yonlendır böyle bedava işlerle uraşma boş iş bunlar.;)

Mugen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş sorununu yazmış alakasız cevaplar veriyorsunuz.Daha önce kullandım avard ama bir sorun olmadı.Eğer sitende paylaşım yapmaya başlamadıysan baştan kur.

byokan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş sorununu yazmış alakasız cevaplar veriyorsunuz.Daha önce kullandım avard ama bir sorun olmadı.Eğer sitende paylaşım yapmaya başlamadıysan baştan kur.

Hocaam sanane ya senı ilgilendırmez ben sadece fikrimi sunuyorum.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

Biz arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyoruz,

Bedava sitelere güven olmaz, olur olmadık yerlere reklamlarını koyuyorlar veya birde bakmışsın sebepsiz yere siteni kapatıyorlar,

Awardspace'dan site kuracağına bir host sponsoru bulursun, ya da yıllık 10-15 liraya host alırsın, hem böylelikle kafan rahat olur.

saynars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oda doğru ama ben daha yeniyim,niye boşuna para harcıyım ki? allah izin verirse,foruma üyeler g,rmeye başlarsa o zaman bakarız onada....

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
oda doğru ama ben daha yeniyim,niye boşuna para harcıyım ki? allah izin verirse,foruma üyeler g,rmeye başlarsa o zaman bakarız onada....

Para harcamak istemiyorsan kendine bir host sponsoru bulacaksın,

Bu arada hosta harcayacağın para 10-15 lira, bu işlerde biraz ilerlemek istiyorsan paraya kıyacaksın zaten sonradan siten büyümeye başladığı zaman reklam alırsın bu seferde kazanan sen olursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5