İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Awbs.com Dolandırdımı beni :D

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi Günler Arkadaşlar

Awbs.comdan alınmış lisansım vardı ancak ödemeye 5 gün kala hesabıma giremez duruma geldim. Daha sonra 5 gün vardı ödemesine diye önemsemedim. Daha önceden olan başka bir hesabımdan yeni bir lisans başvurusu yaptım ödemesinide yaptım hesabımdan çektiler ödemeyi. Daha sonra baktığımda lisansınız ödeme onayı bekliyor diyordu. Sabah kalktığımda bu hesabımında kapatıldığını gördüm bilginiz varmı acaba bu konuda arkadaşlar. Hesabıma giremiyorum. Yeni aldığım lisansıda indiremiyorum.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ödemeyi nasıl yaptın , kredi kartıyla yapmışsan adamlarla iletişim kurarak kredi kartının fotokobisini ve kimlik fotokobini onlara ilet.. o yüzden bloke olmuş olabilir hesaplar , birde TR'de bunun baya bir bayisi var onlarla iletişim kurarak alırsan daha sağlıklı olur .. fiyat farkı var mı bilmiyorum gelce ama.. varsada 3-5'den kaçma işinin ehli olanlar var.. "webabi.net" vardı galiba hatırladıgım.. kolay gelsin.

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yıllardır awbs.com dan alıyorum ilk kez böyle bir olay geldi başıma. İletişime bile geçemiyorumki contact dediğimde bile üye girişi istiyor mail bile gönderemiyorum adamlara. Kendi scriptimi yazıyordum geçici olarak kullanıcaktım ama artık yarımda olsa kendi scriptimi kullanıcam.

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
awbs çok kullanışlı bir sistem. Ancak ben bu sistemin binli rakamlara ulaşan üye ve host kapasitesini kaldırabileceğini sanmıyorum. Sadece template dosyalarını incelediğimde kodların ne kadar abuk subuk yazıldığını gördüm. Dil dosyalarına gelince her ne kadar türkçeye tercüme etseniz bazı alanlarda gene script hirarşisine bağlı kalıyorsunuz. Üstelik admin bölümünün dil dosyalarını değiştirseniz bile ingilizce olması sinir bozucu. Sistem olarak mükemmel ve çok kullanışlı 1 yıl sorunsuz olarak kullandım. Ama benim kendi görüşüm ileriye dönük bir sistem değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5