AWBS destek + Full Tasarım Yaptırılıcaktır

phidiess

0
İyinet Üyesi
Katılım
23 Ağustos 2005
Mesajlar
168
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar,

AWBS konusunda aşağıda ki sıkıntılardan bizi sorunsuzca ayıracak bir şahsa yada firmaya ihtiyacımız vardır. İlgilenen arkadaşlar yada firmalar aşağıda bulunan telefon numaramdan irtibata geçsin lütfen.

1 - AWBS şuanda çok eski bir versiyon sanırım 212 olması lazım daha görmedim. Bunun son yada en sağlıklı sürüme upgare edilmesi gerekiyor.

2 - AWBS üzerinde ki pos sisteminin güncellenmesi gerekiyor. Finansbank ve yapı kredi bankasının kullanılıyor. Yeni pos 3d ve normal çekime uygun olması gerekiyor.

3 - Admin paneli ve E-mail lerin türkçelendirilmesi gerekiyor.

4 - Server larla ilgili olarak bütün bağlantılarının yapılması gerekiyor.

5 - Domain paneliyle ilgili olarak bütün bağlantılarının yapılması gerekiyor.

6 - Bazı müşteriler awbs muhasebe sisteminde yok ancak plesk den veya cpanel den aktif edilmiş durumda. Bunların AWBS ye eklenebilmesi ve futuralarının oluşturulması için yapılacak olan işlemlerin bir video yada bir word metnine yazılıp tarif edilmesi gerekiyor.

7 - 6. numaralı işlemde bahsettiğim işlemin tam tersi mahiyetindedir. AWBS den hosting i açılmış faturası oluşturulmuş ancak serverlar formatlanıp tekrar kurulduğu için ödemesi v.s. bitince sistem otomatik olarak suspend işlemini yapmamakta. Bu konuda bir çözüm varsa video yada word dosyasıyla tek tek anatılması gerekiyor.

8 - AWBS yi sorunsuzca kullanabilmemiz için yapmamız gereknlerin video yada word dosyasında anlatılması gerekiyor.

9 - yeni bir tasarıma yada bizim çıkarttığımız tasarımın CSS ini oluşturup üzerine giydirilmesi gerekiyor.

10- TİB in istediği raporlama sisteminin oluşturulması ve nasıl yapılacağının anlatılması.

Kısacası artkadaşlar AWBS yi tamamiyle sorunsuz olarak kullanmak istiyoruz. Bu yüzden bu konuda çalışacak firma / sahış aramaktayız.
Yukarıda bahsettiğim maddelerinin tamamını yapabilecek yada 9 hariç diğer maddelerini yapabilecek kişi / firmaların irtibata geçmelerini istemekteyim.

Tercihen şuanda çalışmayan ama bu işleri bilen bir kişi var ise, ofisimize gelip hemde anlatmasını düşünmekteyim. Bu yüzden extra bir ücret tabi ki söz konusu olacaktır. Bunun haricinde bu işlerin altından anlımın akıyla kalkarım diyen her kim varsa lütfen aşağıda ki telefon numarasından irtibata geçsin benimle. Çok fazla zamanım olmadığı için bu işlemleri hızlı bir şekilde bitirmek istiyorum. Ödeme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı ayrıca belirtmek isterim.

532 200 46 16
Ekrem
 

macroajans

0
İyinet Üyesi
Katılım
25 Temmuz 2008
Mesajlar
130
Reaction score
0
Merhabalar konu hakkında görüşme yapılmıştır.

macro_logo_ust.gif

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 2020
Okmeydanı Şişli İSTANBUL

Telefon : 0212 222 90 02
Fax: 0212 222 90 03
7 x 24 Gsm:0532 250 30 69
E-posta ve MSN : [COLOR="Red"][B][email protected][/B][/COLOR]
Site: Macroajans Bilişim ve İnternet Hizmetleri
-
Vergi Dairesi : Şişli Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 60511162406
Faaliyet belgesi no: YS-1330
 

phidiess

0
İyinet Üyesi
Katılım
23 Ağustos 2005
Mesajlar
168
Reaction score
0
Merhabalar,

İhtiyacımız karşılanmıştır. Teklif veren irtibata geçen herkese teşekkür eder, iş hayatlarında ki başarıların devamlarını dilerim.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst