İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AWBS Full Domain ve Hosting Otomasyon Sistemi KAMPANYA !!

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
AWBS Full Domain ve Hosting Otomasyon Sistemi KAMPANYA !!

awbskampanyaic.gif

Hepsi Sadece 199,00 YTL ( Peşin )

Taksit Seçenekleri

World Kart : 20,00 x 12 : 240,00 YTL
Bonus Card : 19,00 x 12 : 228,00 YTL
Maximum : 20,00 x 12 : 240,00 YTL
Axcess : 18,00 x 12 : 216,00 YTL

Not : Kredi Kartıyla alınan ürünlerde mutlaka mail order formu doldurtturulmaktadır ve nüfus cuzdanı fotokobisi istenmektedir.

ALANADITESCİL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
MSN :
[email protected]
WEB :
ALANADITESCİL - Web Hosting - Alan Adı Kaydı - Domain Tescil - Web Tasarım - Kiralık Sunucu - VPS
TEL :
0264 229 40 78 FAX : 0264 229 40 79

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba bu pakete dahil olan domain bayilikte ne kadarlık domain bayilik kredisi yüklüyorsunuz ? ayrıca kurulum sadece default kurulummu yoksa tüm ayarlarını yapıptamı teslim ediyorsunuz?

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba bu pakete dahil olan domain bayilikte ne kadarlık domain bayilik kredisi yüklüyorsunuz ? ayrıca kurulum sadece default kurulummu yoksa tüm ayarlarını yapıptamı teslim ediyorsunuz?

Domain Bayilik Sadece Entegre Ediliyor Tüm ayarları yapılıyor. Kredi ücreti bu fiyat içinde bulunmuyor.

AWBS ise müşterinin istediği ayarlar ve genel ayarlar yapılıp teslim ediliyor

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana düşmüyor bunu söylemek ve amacım satış baltalamakta değil ama bence bu şekilde paketler oluşturulmamalı yada detaylı açıklama ile oluşturulmalı çünki geçenlerde bir müşterim gelip bana domain bayiliği ile birlikte awbs ne kadar demişti bende domain bayiliği açılışının ücretsiz olduğunu ancak domain bayilik hesabına 30$ lık kredi yükleyip bu kredinin tamamı ile domain alabileceğini söylemiştim oda sizin domain bayiliği vs... dahil daha ucuza verdiğinizi söylemişti demekki karmaşa domain bayiliği yazılıp açıklama yapılmamasından kaynaklanıyor

Ayrıca 1 yıl boyunca ücretsiz güncellemede kast edilen script lisansı ile birlikte gelen yeni versiyonlara bir yıl boyunca sahip olma hakkımı yoksa 1 yıl boyunca çıkıcak olan güncellemeleri siz mi müşterinize upgrade olarak ücretsiz yapacaksınız ?

Detay vermeden bu tür paketler oluşturmak awbs müşterilerinin aklını çok karıştırır oldu artık gelen awbs müşterisi her şey dahil fiyat ne kadar diyor. İşte şu firma domain bayiliğinide veriyor vs... vs... onlarınki mantıken daha ucuz diyolar kafaları karıştığı için.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şahsen bende

Ayrıca 1 yıl boyunca ücretsiz güncellemede kast edilen script lisansı ile birlikte gelen yeni versiyonlara bir yıl boyunca sahip olma hakkımı yoksa 1 yıl boyunca çıkıcak olan güncellemeleri siz mi müşterinize upgrade olarak ücretsiz yapacaksınız ?

böyle düşünüyorum.

Bugunlerde awbs almayı bende düşünüyorum, ama aklımı kurcalayan bir kaç şey ver. Mesala şuan açılı olan hesapları awbs sisteminin aktif olabilmesi için hepsinin tekrar awbs den acılmasımı gerekiyor ? Ben sizden awbs alırsam, hiç kullanmadım bilmiyorum ne tür ayarların gerektiği hakkında bir bilgimde yok. Sizin bana ayarlarını yapıp verdiğiniz sistem ileri bir zamanda sorun çıkarırsa tekrar teknik destek sağlayacakmısınız ?

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bana düşmüyor bunu söylemek ve amacım satış baltalamakta değil ama bence bu şekilde paketler oluşturulmamalı yada detaylı açıklama ile oluşturulmalı çünki geçenlerde bir müşterim gelip bana domain bayiliği ile birlikte awbs ne kadar demişti bende domain bayiliği açılışının ücretsiz olduğunu ancak domain bayilik hesabına 30$ lık kredi yükleyip bu kredinin tamamı ile domain alabileceğini söylemiştim oda sizin domain bayiliği vs... dahil daha ucuza verdiğinizi söylemişti demekki karmaşa domain bayiliği yazılıp açıklama yapılmamasından kaynaklanıyor

Detay vermeden bu tür paketler oluşturmak awbs müşterilerinin aklını çok karıştırır oldu artık gelen awbs müşterisi her şey dahil fiyat ne kadar diyor. İşte şu firma domain bayiliğinide veriyor vs... vs... onlarınki mantıken daha ucuz diyolar kafaları karıştığı için.

Bize Gelip Soran Müşterilerimize Zaten bu durum bildiriliyor Bazı Firmalar Domain Bayilik Kaydını ve Entegresini ücretli yapıyor. Biz Kayıt ve Entegreyi bu paketle birlikte ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca "1 yıl boyunca ücretsiz güncelleme" yi dilerse müşteri kendi yapıyor kendi yapamadığında ise gerekli destek müşteriye veriliyor.

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
şahsen bende

böyle düşünüyorum.

Bugunlerde awbs almayı bende düşünüyorum, ama aklımı kurcalayan bir kaç şey ver. Mesala şuan açılı olan hesapları awbs sisteminin aktif olabilmesi için hepsinin tekrar awbs den acılmasımı gerekiyor ? Ben sizden awbs alırsam, hiç kullanmadım bilmiyorum ne tür ayarların gerektiği hakkında bir bilgimde yok. Sizin bana ayarlarını yapıp verdiğiniz sistem ileri bir zamanda sorun çıkarırsa tekrar teknik destek sağlayacakmısınız ?

"1 yıl boyunca ücretsiz güncelleme" yi dilerse müşteri kendi yapıyor kendi yapamadığında ise gerekli destek müşteriye veriliyor.

ve ayrıca bizim size ayarları yapıp verdiğimiz awbs sistemine biz 1 sene boyunca ücretsiz destek veriyoruz. Yeniden kurulum hariç tüm ayarları gerekirse tekrar yapıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5