İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AWBS Host Paketini açmıyor ..

WebTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

AWBS üzerindeki host paket tanımları ile, CPanel Server üzerindeki host paketleri tanımı aynı. CPanel 11 kullanıyoruz. Modül bölümünden doğru seçilmiş durumda. Setup Remote Access Key bilgisini aldık ve AWBS içine yerleştirdik. Ancak Awbs, CPanel ile haberleşmesini test etmek istediğimizde;

Type: Cpanel
Initiating Server Testing......Test FAILED: No response
RAW:

Hatası veriyor. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederiz.

İyi çalışmalar.

Bilgi Host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

reseller mi yoksa sunucunuz mu var reseller var ise o hatayı alabilirsiniz bende reseller kullanıyorum su anda aynı sorun bendede var paket acmıyor ama root olarak giriş yaptımda acılıyor.

acces key yazarak tekrar deneyin acması gerekiyor.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sunucuya doğru bilgi ile bağlandıktan sonra reseller veya root olması farketmiyor diye biliyorum..

sametsert

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
serverınızın ip adresi ile ilgili hatalı bir bilgi girilmiş olabilir mi acaba?
reseller yada root olması farketmez çünki .
awbs , ayarlar bölümünden Remote Access Key girdiğinizde server ayarlarındada herhangi bir sorun yoksa direk bağlantı kurup işlemleri gerçekleştirebilir , tabi reseller hesabıyla bağlanıp reseller hesabı açamaz o ayrı :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Aynı sorun bendede belirdi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5