İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AWBS

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar
Iki gün önceye kadar kendi web sitemizi kodluyorduk ancak AWBS sistemini gördüm hosuma gitti ve satin almadan önce denemeye karar verdim.Bu yüzden ilk iki hafta deneme amacli AWBS Trial Licence aldik.Ancak kurulumu bir türlü gerceklestiremedik.dbconfig.php dosyasini actigimiz database e göre ayarladik domain adimizi ve yapmamiz gereken ne varsa yaptik.Ancak install.php yi calistirdigimizda hata aliyoruz.Aldigimiz hata soyle neden olabilir yada kurulum icin bize yardimci olabilecek bir arkadasimiz varsa eger cok mutlu oluruz.

The system has suffered an unrecoverable database error.
Error (if any): Access denied for user 'dbadmin'@'localhost' (using password: YES)
Please contact us if the problem persists.

Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler.

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Simdide beyaz sayfa sorunu aliyorum.Muhtemelen binary yüklemeden dolayi ama zaten binary modda yüklememiz gerekmiyor mu?Yardimci olacak biri varsa gercekten cok mutlu olurum.

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
dosyaları binary mode da attığınızdan emin olun. eğer binary mode da attı iseniz bir de dosya izinlerini kontrol ediniz

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dosyalari binary modda attim.Dosya izinleri de tamam 2 gündür kontrol ediyorum ama sonuc yok :).

Curl ve Ioncube de tamam.

Curl: 7.19.0Curl+SSL: OpenSSL/0.9.8h
IONCube Loader: IONCube Loader is loaded at server level

Barcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu bileşenlerini kontrol edermisiniz lütfen www.siteadi.com/tools/pretest.php şeklinde..
Neden Beyaz sayfa çıkıyor olabilir?
a: Mevcut host hesabınızı silip, BINARY Modda FTP Commander ile tekrardan yüklemeyi deneyiniz.(kullanmış olduğunuz ftp programı sağlıklı upload yapmıyor olabilir)
b: Curl lisans kontrolü yapamayınca beyaz safya çıkabilir.
c: /tmp dizini dolmuş olabilir.

umarım sorununuz çözülür.

iyi çalışmalar.

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Tesekkür ederim yardimlariniz icin sorunu cozdum ancak simdide Türkce dil paketinde sorun yasiyorum.Menuyu cok ilginc gosteriyor.TBM7 TBM6 seklinde.Acaba 292 sürümü icin ayri bir Türkce paketi var mi?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhabalar
Tesekkür ederim yardimlariniz icin sorunu cozdum ancak simdide Türkce dil paketinde sorun yasiyorum.Menuyu cok ilginc gosteriyor.TBM7 TBM6 seklinde.Acaba 292 sürümü icin ayri bir Türkce paketi var mi?

özür dilerim biraz konu dışı olacak :)) keşke whmcs yi tercih etse idiniz whmcs de çok hoş :ıslık:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5